Windows 7 Ultimate 32/64 bit ISO dosyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bende Windows 7 yükledim normalde Windows 7 USB var.
Bir de buradan deneyeyim dedim güncelleme sürücüler ile harika oldu çalışır durumda format atabilirsiniz.
Bu arada elinde august 2018 ISO dosyası olan verebilir mi? Yedek olarak dursun şu ISO yükleme programından indirip format atınca yükleme tamamlanıyor kısmında donuyor.

Neden august 2018 çünkü Intel kullanıcısıyım ve oyun oynamıyorum bolgisayardan.

Key sorarsa internetten bulunan herhangi bir Key ile o adımı atlayabilirsiniz.

Virüs falan bulaşmaz mı hocam bende öyle düşündüm fakat o sitelerin ne olduğu belli değil.
Hocam bende Windows 7 yükledim normalde Windows 7 USB var.
Bir de buradan deneyeyim dedim güncelleme sürücüler ile harika oldu çalışır durumda format atabilirsiniz.
Bu arada elinde august 2018 ISO dosyası olan verebilir mi? Yedek olarak dursun şu ISO yükleme programından indirip format atınca yükleme tamamlanıyor kısmında donuyor.

Neden august 2018 çünkü Intel kullanıcısıyım ve oyun oynamıyorum bolgisayardan.

Peki ya buradan Win 7 kurunca Key istedi mi?

@Gwynbleidd 00, @Dean.308

Dosya orijinaldir. Hiçbir bileşenine dokunmadım. Ürün anahtarı isterse internetten genel bir anahtar ile bu adımı geçebilirsiniz. Hatırladığım kadarıyla da ürün anahtarı ekranını atlama seçeneği vardı.

Sağ olun hocam 1-2 aydır iyice acaba bilgisayarıma virüs bulaşır mı bulaştı mı diye korkuyorum. Kuracağım işletim sistemi de temiz olsun diyorum. Verdiğiniz cevap için teşekkürler.

Her zaman sormaz. Bunu anlamanın kesin bir yolu yok.

Cihazda zaten orijinal Key varsa. Ve Windows 8.1 veya Windows 10 yükseltmediyseniz.
Sorar ve gayet anlaşılabilir kesi yolu yok derken.
@Lord Raiden hay Allah razı olsun senden, yana yakıla 2 gündür güvenilir ISO arıyordum.

Hocam sorun olursa bana başvurun bende de güvenilir ISO mevcut.

@Lord Raiden reis sende kaliteli ISO paylaşmıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı