Windows 7 Ultimate 32/64 bit ISO dosyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orijinal Key maalesef yok ve 8.1'de 10ada yükselterek değil temiz kurulum ile geçtim. Büyük ihtimalle sormayacak o zaman.

Yani BIOS olarak format attiysanız sorar diye biliyorum sormayadabilir.
Zaten orijinal değilse hiç sormaz.
Bu arada şunu belirteyim sosyal de korsan yasaktır internetten bulunan Windows 7 Key'leri bana göre korsan.

Merhaba arkadaşlar masaüstü pc mevcut i5 eski nesillerden 3 gb ram var bu sürüm bana uygun mu? 64 bit ultimate ve kuran var mı nasıl ?

Merhaba arkadaşlar. Masaüstü PC mevcut. i5 eski nesillerden 3 GB RAM var. Bu sürüm bana uygun mu? 64 Bit Ultimate ve kuran var mı? Nasıl?
Merhaba. Bu sürüm size uygundur.
Bu sürümü birkaç yıl kullandım. Sorunsuz, temiz bir sistem.

Bu korsana girmiyor mu?
Neresi korsan? Ürün orijinal. Lisans anahtarınız olmadan, korsan yolla etkinleştirirseniz sizin korsanınız olur.
Ben konuda da belirttim yasal yollarla ve lisansınız ile kullanın diye.
Lisansı olan Microsoft'un sitesinden indirsin diyebilirsiniz.
Ben lisansımı girdiğim halde indiremedim Microsoft sitesinden. O yüzden orijinal dosyayı paylaşıyorum.

@Lord Raiden hocam demiş siz bunu yükleyince etkinleştirilmiş gelmiyor sen korsan yolla etkikeştirirsen korsan olur. Korsan ne demek olduğunu biliyor musunuz?
Bu da benim elimdeki ISO Win7Ultimate(Orj)x64 (mediafire.com) tertemiz 64 Bit
Bende buradan yükledim genelde.
Neresi korsan? Ürün orijinal. Lisans anahtarınız olmadan, korsan yolla etkinleştirirseniz sizin korsanınız olur.
Ben lisansımı girdiğim halde indiremedim Microsoft sitesinden. O yüzden orijinal dosyayı paylaşıyorum.
Anladım.

Key girmeden Windows 10'daki gibi "Windows'u Etkinleştir" yazısı ile kullanılabiliyor?

Yazmışsınız zaten, şimdi gördüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı