Windows 7 Ultimate 32/64 bit ISO dosyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 7'yi USB ile Boot edip kurmaya kalktığımda USB'yi görmüyordu. Setup ekranında tekrar ISO dosyasını seçmeni istiyordu ve kuramıyordum. Genelde Windows gezgini ile klasörün içindeki setup ile kuruyorum. Peki bir şey daha sormak istiyorum; bu saf Windows 7 mi yani USB port sürücüleri için de mevcut mu? Ben en son yüklediğimde hiçbir şey yoktu, USB okumuyordu. İnternetten driver kurup çalışabilir hale getirmiştim. Bunda da sıkıntı yaşar mıyım?

USB görmeme problemi USB'nin NTFS olmaması olabilir, Rufus ile yazarken NTFS olarak yazdırın. Bir de öyle deneyin.

Konuya nerden ulaşabilirim? Kusura bakmayın çok bilmiyorum böyle şeyleri :D

Konuya nerden ulaşabilirim? Kusura bakmayın çok bilmiyorum böyle şeyleri :D

Windows 7'yi kurdum. İlk kuruduğunda Windows Update sıkıntı çıkarttı ama YouTube'da bir sürü çözümü var. Şu anlık bir sıkıntı yok. Yalnız, güncellemeler çok uzun sürüyor. 3-4 saat sürmüştür herhalde benimki. Bir de ortaya driver girince bayağı uzun sürüyor. Her neyse, şu anlık bir sıkıntı yok. Bir sıkıntı olursa burada belirtirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 türlü de kurulum yapabilirsiniz. Tavsiyem USB diske Boot edilebilir şekilde yazıp temiz kurulum yapmanız.

USB diske Boot nasıl edeceğiz? Yardımcı olabilir misiniz? ISO'yu dosyasını indirdim, gerisini bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçenlerde bunu kurdum. Windows 10 yanında kullanıyorum.

1621155120878.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı