Windows 7 Ultimate 64 Bit'te uTorrent Hız Sorunu

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Birkaç gün önce işletim sistemimi Vista Home Basic 32 Bit'ten Windows 7 Ultimate 64 Bit'e yükselttim. Tekrar uTorrent isimli torrent programını indirdim ve kurdum. Ama ne yazık ki eski hız verimliliğimi alamıyorum. Peers yeterli sayıda ayrıca speed testlerinde 350 KB çıkıyor hızım. Eskiden 350 ile indirirken şimdi sadece indirme başlarken 350 KB’a çıkıyor, birkaç saniye sonra geldiği hızla geri düşüyor ve 10-100 KB arası gidip geliyor. Bu sorunu çözebilir miyiz? Program 64 bit. İndirdiğim dosyası daha öncede indirmiştim ve hızım yüksekti. Upload hızımı 15 KB’a düşürdüm.

Öncelikle yazılımını 64 Bit sürümü henüz stabil değil, o sürümde hatalar olabilir. Fakat buradaki asıl sorun, senin uplaod hızını limitlemiş olman gibime geliyor. Herhalde biz hiçbir zaman paylaşımın ne demek olduğunu anlayamayacağız. Şimdi sen bir yandan 350 KB ile indirmek istiyorum diyorsun, öbür yandan da, bunun sadece 23 katı düşüğü hızda göndereyim diyorsun. uTorrent gibi istemciler, gönderme hızını limitlediğinde indirme hızını da limitlerler. Bu yüzden bencilliği bırak ki indirme hızın da artsın.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı