Windows 7 Ultimate lisans nereden alınır?

Merhaba. Ben Windows 7 Ultimate lisans satın almak istiyorum ama hangi site güvenilir bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Microsoft sayfasından ve Hepsiburada gibi yerlerde artık satılmıyor. Zaten satılsa tavsiye etmem. Alınacak ise, Windows 10 Pro yada Windows 11 Pro alın.

Windows 7'nin desteği kesildiği için almanızın bir anlamı yok hocam. İlla almak istiyorsanız link bırakıyorum ama desteği kesildiği çalışıp çalışmadığı hakkında bir bilgim yok.

Son düzenleme:

Site güvenilirdir, kendim de alışveriş yapmıştım.

Bu arada Windows 7 lisansı almanızı pek mantıklı bulmuyorum. Onun yerine Windows 8.1'e geçiş yaparak onun için lisans almanızı öneririm. Hem daha güncel bir sistem hem de daha ucuz lisans fiyatları var. Windows 7'den daha stabil ve hızlı olduğunu düşünüyorum.

Haklısınız ama ben oyun oynayan biriyim ve Windows 8.1 ve 10 kullandığımda biraz kasıntıya uğramıştım ama Windows 7 de böyle bir sorun yaşamadım o yüzden ürünümü lisanslandırmaya karar verdim.
Para vermeyin yazık, ücretsiz etkinleştirin bence. Korsan demiyorum, Microsoft'un numarası ile etkinleştirilebiliyor.

Site güvenilirdir, kendim de alışveriş yapmıştım.

Bu arada Windows 7 lisansı almanızı pek mantıklı bulmuyorum. Onun yerine Windows 8.1'e geçiş yaparak onun için lisans almanızı öneririm. Hem daha güncel bir sistem hem de daha ucuz lisans fiyatları var. Windows 7'den daha stabil ve hızlı olduğunu düşünüyorum.
Acaba attığınız sitelerin Microsoft'ta katkısı var mı? Şirkette işletim sistemini geliştirmesi ve devam etmesi için lisans ile satıyor bunun yerine Windows Loader'lasın daha iyi iş görür en azından başka insanlara katkısı olmaz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı