Windows 7 Ultimate Windows 10'a Yükseltme

Halil Aktaş

Hectopat
Daha fazla  
Bugun bilgisayarımı açtıgımda sag alt köşeden bir bildirim aldım ve windows 10'a ücretsiz yükseltmenizi rezerve edin yazıyordu ben rezerve ettigimde zamanı gelince heralde kendi yükleyecekmiş ama aklımda bir soru var dosyalarım silinecekmi bir sürü oyun var pcde resimler müzikler vs. vs. rezerve alsam zamanı gelince yüklense kendi kendine . Dosyalar gidermi ? Dosyaları yedeklemeye gerek varmı ?

bütün dosyalar dimi pes 13 15 falan var yamalarıda dahil bir daha indirmeyelim yani ama şöyle bişey var pes program filesde oluyorya normal acınca acmıyor kurulu olması lazım setupunu nasıl saklarız oda kalırmı windows.oldda

Yarın yardım edebilirim istersen bende Windows 7 64 bit orijinal kullanıyorum. Bende Windows 1o' a rezerve yaptım. Temiz kurulum yapmak istiyorum ama bende baya çok oyun var. Bende yükseltme yapacağım.

Bana buradan ulaşabilirsin : Selahattin Hanoğlu | Facebook

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı