Windows 7 Ultimate x64 vs Windows 8.1 Enterprise x64

Sen ciddi misin? Çok fark var. Şu an bile ikişer kere 7 ve 8.1 kurdum. 7'deki grafik çok fazla. Ben de istiyorum 8.1 kullanmayı ama benim istediğim gibi işletim sistemi değil, grafikler berbat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen ciddi misin? Çok fark var. Şu an bile ikişer kere 7 ve 8.1 kurdum. 7'deki grafik çok fazla. Ben de istiyorum 8.1 kullanmayı ama benim istediğim gibi işletim sistemi değil, grafikler berbat.

HDD'nin ömrünü bitirmişsin. Technopat olarak Windows 7 gibi adam gibi güncelleme gelmeyen ve sonunda DX12 çıktığında desteklenmeyecek bir işletim sistemiyle kalmanı dileriz. Sanki oyun ya Windows 7. Grafik falan demiş, ne alaka? Harbiden kulaktan dolma bir bilgiyle gelmeyin. Windows 8.1 64-bit gelmiş geçmiş en sağlam işletim sistemidir.

Kulaktan dolma değil, kendi bilgisayarımda yaptım oyun testlerini. Baskasının bilgisayarından bana ne?

Ona bakılırsa ben GTX 880M ile yaptığım testlerde Windows 8.1 önde. O ekran kartının güncelliği ile alakalıdır. Windows 8'in yeni çıktığı zamanlar gibi çıkan bir kart alırsan sonu o. Windows 7 destekli kart alırsan Windows 7'de daha iyi performans verir. Sonra Windows 7 daha iyi diye atlama. Ne biliyorsun şimdi? AMD yeni sürücü çıkardı belki. Eski sürücü kullanıyor da olabilirsin. Yeni sürücü bulursan kur. Ondan sonra Windows 8.1 Pro 64-bit yükle, farkı gör.

Mesajda da yazdığım gibi donanımciyim. Elimde HD7950 ve GTX 680 SLI var. Windows 7 de kendi surucusu, 8.1 de kendi surucusu. 8.1 Pro x64 berbat.

Orası öyle ama alışamadım, goruntuler ve ses zayıf geliyor.

Sizi dinleyip Windows 8.1 Pro VL x64 sürümünü kurdum. Sweet FX ile görüntüler 7'yi geçiyor. AMD CCC ile de her şeyi en yüseğe ayarladım. Şu an canavar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı