Çözüldü Windows 7 Update hizmeti çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hakan Sözen

Hectopat
Daha fazla  
Beyler yaklaşık bir ay önce format attıgım Casper H36Q laptopumda güncelleme yapamıyorum, Windows Update çalışmıyor. Fotoğrafını aşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim, internetten izlediğim birkaç şey denedim ama başaramadım. Şu an kurmak istediğim programları kuramıyorum, Örnek .NET Framework V4.

Adsız.png
Adsızs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yönergesine göre uygula. Windows Update Fix

Ayrıca sisteminde aktif zararlı varsa da bu hizmeti kapatabilmekte. Kaliteli bir antivirüs yazılımı kurup tam tarama yap.
Senin ilacin muhtemelen bende. Ayni sorunu bundan yaklasik 6 ay önce yasamistim.

Öncelikle hizmetler kismindan Windows Update'i durdurman gerekiyor. Durdurma secenegine tikla, tamamen kapatma degil. Bu islemden sonra C:\Windows dosyasinda bulunan SoftwareDistribution klasörünü SoftwareDistribution_old olarak degistirmen gerekecek.

Bunu yaptiktan sonra tekrar hizmetlerden Windows Update'i etkinlestir ve güncellemeye calis. Eger sorun cözülürse sistem otomatik olarak yeni ve bos bir SoftwareDistribution klasörü olusturacak. Ondan sonra SoftwareDistribution_old klasörünü tekrar silebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı