Çözüldü Windows 7 Upload Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

recepnihat

Hectopat
Ben bugün Windows 7'ye geçtim de XP'de Dosyalar Youtube'ye videolar yükleniyordu. Ama Windows 7'ye geçince Youtube'da video yüklenmiyor. Dosya da yüklenmiyor mesela şöyle kalıyor.

Turkcell 3G Vınn kullanıyorum.

1166incif8223127.jpg

Farklı bir tarayıcı da yüklemeyi deneyin. Bir de keşke Windows 8 kursaydınız...

Windows7 upload hatası her format atışımdan sonra upload olmuyor bi yerde kalıyor.

Turkcell 3g vınn kullanıyorum lutfen yardım edın arkadaslar.

Windows 8 çok kasıyordu o yüzden Windows 7 kurdum. Bir de upload 12 tarayıcı değistirdim.

Nasıl düzelecek bu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows8 çok kasıyordu o yüzden win7 kurdum birde upload 12 tarayıcı değistirdim.

Nasıl düzelicek bu.

Bu yaklaşımla hiçbir sorunu çözemezsiniz. Önce sorduğumuz soruları okuyup yanıtlamayı öğrenin... Yoksa hep böyle boş boş yakınmaya devam edersiniz nasıl çözeceğiz diye... Yakınmakla çözülseydi sorunlar, Afrika'da aç kalmazdı...

Bu yaklaşımla hiçbir sorunu çözemezsiniz. Önce sorduğumuz soruları okuyup yanıtlamayı öğrenin... Yoksa hep böyle boş boş yakınmaya devam edersiniz nasıl çözeceğiz diye... Yakınmakla çözülseydi sorunlar, Afrika'da aç kalmazdı...

Ne yapmamı istiyorsun söylermisin. Liste halinde kesinlikle yapıcam hepsiz eğer sorun çözülecekse.

Windows 8'e geçin. Bir de güvenlik programı nedir?

Güvenlik programı yok. Windows 8 kasıyor diye buna geçtim.

Vınn'ın kotası doldu mu ? Dolduysa yüklemek hayalden ibaret. Windows 7 çalıştıran her sistem Windows 8'i daha performanslı çalıştırır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı