Windows 7 USB yazdırmak

yavinas

Kilopat
Yer
İzmir
Elimde 9 senesini doldurmuş bir sistem var. Windows 7 kurmam gerekli. Sistem özeliklerim maalesef diğer işletim sistemlerini desteklemiyor.
Elimde Windows 7 İSO dosyası mevcuttur. DVD yazıcım veya yakıcım yok. USB ile format atmam gerekiyor. USB'ye hangi programla nasıl yazdırırım? USB 2.0 bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodaki gösterilenlerin aynısını Windows 7 için uygulayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminiz çok eski ise Linux işletim sistemlerini öneririm.
Xubuntu ya da Lubuntu fazla kaynak kullanmazlar. Basit kullanım için yeterlidir.
GNU/Linux

Rufus ile yazdırabilirsiniz. Programı şu şekilde yaparsanız hiçbir problem olmayacaktır;
Adsız.png

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Videodaki gösterilenlerin aynısını Windows 7 için uygulayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminiz çok eski ise Linux işletim sistemlerini öneririm.
Xubuntu ya da Lubuntu fazla kaynak kullanmazlar. Basit kullanım için yeterlidir.
GNU/Linux
Bu işletim sistemlerini hiç kullanmadım. Kurulumunuda ayrıca bilmiyorum. Windows twrcih edeceğim. Teşekkürler.
Rufus ile yazdırabilirsiniz. Programı şu şekilde yaparsanız hiçbir problem olmayacaktır;
Eki Görüntüle 303698
UEFİ deatwği yok makinemde. Onu nasıl değiştirebilirim.
Eki Görüntüle 303698
UEFİ desteği yok makinemde. Onu nasıl değiştirebilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı