Windows 7 Windows 10 yükseltmesi

MrGranddy

Kilopat
Merhaba arkadaşlar ben bu windows 10 rezerve seçeneği geldiğinde bunu rezerve etmiştim yani şu an istesem yükseltebiliyorum mevcut işletim sistemim windows 7 ultimate. Ama şöyle bir problemim var bu konuda bilgisi olan bir insan beni aşama aşama yönlendirirse geeeeerçekten çok sevineceğim. Şimdi elimde bu windowsumun aktivasyon keyi var zamanında aktive ettiğim ve ben şu anda bu işletim sistemimi ssd'ye geçirmek istiyorum sonra da windows 10'a yükseltmek istiyorum veya sırası nasıl olur bilemem ama sonuçta ssd'mde windows 10 olsun istiyorum. Bu arada tamamen yeni bir bilgisayara geçeceğim yani anakart falan yeni olacak. Ne yapmalıyım bana lütfen yardım edin aylardır bu konuyu düşünmekten kafam çatladı bu hafta da sistemi topluyorum bu işleri halletmem gerekecek. Şimdiden çok teşekkürler.

Ben şimdi microsoftu arayıp sordum sorumu şimdi biraz daha açık hale getireceğim fakat yine hiçbir şey anlamadım söylenenden bana bu konuda yol gösterebilirseniz çok iyi olur. Yetkili dedi ki windows 7 recovery dosyanızı ssd'nize entegre etmeniz daha sonrasında üstüne windows 7 kurmanız lazım ondan sonra windows 10 upgradeinizi kullanabilirsiniz dedi fakat bu recovery dosyasını entegre etme işlemini benim yapamayacağımı ssd markamın yapması gerektiğini söyledi onların kullandığı toollar varmış. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz lütfen yani yapılacak şey belli artık sadece bana nasıl yapmam gerektiğini söyleyin lütfen.

O kadar uğraşma. İlk önce Windows 10'u yükselt sonra e-postanla oturum aç. Diğer bilgisayara geçtiğinde key kısımlarını atlayarak e-postanı tekrar girdiğinde aktif olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı