Windows 7 Windows Setup Hatası

bozkurt34

Hectopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü_2017-07-31_16-36-33.png
Eki Görüntüle 251561

Herkese merhaba. Bilgisayarımda Linux yüklü. Windows yüklemek istiyorum. Bunun için ISO dosyasını indirdim içindeki setup.exe'ye basınca yukarıdaki sorun çıkıyor. USB'ye yazdırdım ISO'yu. PC'yi USB'den başlat dedigimde normal olarak başlatıyor, direk Linux ekranına geliyor. Bu sorun için yardımlarınız bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 251560 Eki Görüntüle 251561

Herkese merhaba. Bilgisayarımda Linux yüklü. Windows yüklemek istiyorum. Bunun için ISO dosyasını indirdim içindeki setup.exe'ye basınca yukarıdaki sorun çıkıyor. USB'ye yazdırdım ISO'yu. PC'yi USB'den başlat dedigimde normal olarak başlatıyor, direk Linux ekranına geliyor. Bu sorun için yardımlarınız bekliyorum.
klasöre çıkartıp deneyin çoğu setup klasöre çıkartılmadığı için hata verebilir

USB'ye yanlış yazdırmış olabilirsin. Rufus ile MBR yazdıysan GPT, GPT yazdıysan da MBR olarak yazıp dene. Boot menüsünü F12 ile açıp USB'yi seç.

Microsoft'dan orijinal ISO indirip Rufus ile flash belleğe yazdır sonra PC yeniden başlatıp F12 tuşuna basılı tut sonra boot device olarak USB'yi seç sonra setup başlayacaktır ama setup esnasında senden SSD'nin ya da HDD'nin sürücülerini isteyebilir teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı