Windows 7 Yeniden Başlat Denince Onar ya da Windows'u Normal Başlat Sorunu

karagulmezmehmet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar , Bilgisayarımı kullanırken kasmaya başladı . Yeniden Başlat dediğimde ise onar yada windows'u Normal BAŞLAT geliyor ne yaparsam yapayım ondan söyle hep böyle mavi oluyor . Sorun ne olabilir Sizce . Teşekkürler Şimdiden :)

Resim :

783lzL.jpg

Merhaba tam olarak onu yapıcak bı windows 8 veya 8.1 yüklü bir usb bellegim yok malesef :p . Ama tam olarak bi video atığım ordan bakarak tam olarak hatayı anlatabilirim . Sizlere Teşekkür ederim .

HDD arızalanmaya başlamış olabilir. HDD okuma hataları işletim sisteminin ön yüklemesini de bozabilir. Onarma seçeneklerine veya beklenmedik şekilde sistem kapanması gibi algılaması gayet normal. Büyük olasılıkla HDD sorunu. Tabi umarım yanılıyorumdur. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar , Geldim videoyu yükledim. Ve bu olaydan bi 10-20sn sonra ; konudaki mavi ekran geliyor mouse oynuyor (imleç) . Ama açılmıyor Bilgisayar.

Bu Fotoğraflar ise Bilgisayarın Hardiski
kYd2dr.jpg

VyWZJR.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı