Windows 7 yükleme tamamlanıyor hatası

Krak3n_0

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Başlıktna anlaşılacağı üzere son aşamaya yaklaşırken ekran sürücüleri kuruluyor ve bir anda ekran donuyor. Yükleme tamamlanıyor kısmında normalde sürekli 3 nokta hareket eder. Fakat hiçbir tepki vermiyor. Farklı USB girişlerinden denedim fakat bir şey değişmedi. Yardım edin.

ISO dosyası nereden indirdiniz.
Site ismi versem problem olurmu bilemedim ama modifiye edilmiş bir iso. Windows 7 home 32 bit. Öncedende indirmiştim hemde defalarca fakat öyle bir problemle karşılaşmadım.
Temiz ISO dosyalarını burada indirin.
Konu 'tüm Windows 7 ISO dosyaları' Tüm Windows 7 ISO dosyaları
Şuan donakaldım çünkü iso indirebileceğim bir cihazım yok. Telefon var ama ondan sanırım iso hazırlanamaz diye düşünüyorum.

Temiz ISO indir. Rufus ile yazarken MBR Bios ile yaz USB ye 2.0 portu kullan pc de
2 tane usb portunu denedim fakat olmadı başka pcim olmadığı için iso hazırlayamıyorum elim kolum bağlı.

OTG kablo varsa bir ihtimal telefon ile format atma olur yoksa başka bir cihaz lazım olacak.

Siz bir bu yöntemi deneyin Windows 7 çalışır.

Siz bir bu yöntemi deneyin Windows 7 çalışır.
Bunuda deniyicem birazdan fakat bence bu yöntem benim problemime yönelik değil. Bende direkt ekran (fare) donup öylece kalıyor. Yani mesele bekletmesi veya uzun sürmesi değil.

Bunuda deniyicem birazdan fakat bence bu yöntem benim problemime yönelik değil. Bende direkt ekran (fare) donup öylece kalıyor. Yani mesele bekletmesi veya uzun sürmesi değil.
Başka bir yöntenle hallettim. Sağolun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı