Çözüldü Windows 7'de çoğu uygulama açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Heunzey

Hectopat
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
250 GB TR 200 SSD
Arkadaşlar daha önce de konusunu açtım, şimdi ben Windows 7 Home Premium kurdum ama Discord gibi programlar yüklenmiyor kulakliğimin driveri yüklemiyor bazen de okumuyor hatta kulaklık çalışır olmasi gerekirken gene kullanamıyorum. Bazi internetteki sitelere giremiyorum beyaz ekranda kalıyor ya da hata veriyor.
@Aqely arkadaşım yardımcı olabileceğini söylemiştin yardim edebilir misin?
Bir de herhangi bir siyah tema falan var mi? Gözlerim yoruluyor sürekli beyaza bakarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha önce de konusunu açtım, şimdi ben Windows 7 Home Premium kurdum ama Discord gibi programlar yüklenmiyor kulakliğimin driveri yüklemiyor bazen de okumuyor hatta kulaklık çalışır olmasi gerekirken gene kullanamıyorum. Bazi internetteki sitelere giremiyorum beyaz ekranda kalıyor ya da hata veriyor.
@Aqely arkadaşım yardımcı olabileceğini söylemiştin yardim edebilir misin?
Bir de herhangi bir siyah tema falan var mi? Gözlerim yoruluyor sürekli beyaza bakarken.

Windows Embeded 8.1 industry Pro kurun Windows 7 çok eskide kaldı.

Sistemle uyumsuz olabilir. Sistem özellikleriniz nedir?

Sistemim eski önceki konumda yazmıştım.
2010 model olmasi lazim muhtemelen ASUS K53u laptop.

Windows 7 ömrünü doldurdu çünkü.

Hocam ömrünü doldurdu onu biliyorum ama elimdeki sistem 8.1 de de işimi görmüyor ise ne yapabilirim ki?

Windows 7'yi bende seviyorum ama zamanı doldu. Windows 8.1'i neden kullanmıyorsunuz?

Aslinda daha önceden 8.1sl ye geçtim hala hantallık ve uygulamalara geç geçiş Google'a girene kadar bir sürü zaman geçiyordu.

Yanlış bilgi: Windows 7 SP2 diye bir şey yok
Discord SP1'de çalışmıyor SP2ye yükseltme yapman gerek.

Discord SP1'de çalışmıyor SP2ye yükseltme yapman gerek.

Hmm herhangi bir ISO dosyasi atmanızın mümkünatı var mi?
Bir de 8.1 sl geçtim ilk başlarda iyi iyi çok iyi diyordum ama tonla güncelleme geldi hepsini yükledik berbatlasti hantallasti işlemci desen sürekli %100 kullanımda elimdeki adamakıllı çalışan laptop bir bu var.
Oyun oynamak değil amacım, sadece internet kullanimi ve Discord vs için.

Geri
Yukarı