Windows 7'de emojiler gözükmüyor

Shinyapo LXXIV

Decipat
Arkadaşlar Windows 7 laptopumda emojiler gözükmüyor önceden de gözükmüyordu. Arkadaşlarım emoji atınca kopyala yapıştır yapıp Google'da aratıyorum ama bıktım. Bir program veya sistemde yazı stili değiştirme vs. çözümü var mıdır?

jmb.png

Dosya Ekleri

• jfkmbvfv.png
    jfkmbvfv.png
    222,6 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows 7'nin emoji desteği çok yok. Bu konu yardım edebilir. Ama emojiler siyah beyaz gözükecektir.

Hocam Windows 7'nin emoji desteği çok yok. Bu konu yardım edebilir. Ama emojiler siyah beyaz gözükecektir.
hocam peki kare olmaz demi yinede ayırt edebilirim emojieri

Hocam Windows 7 için emoji kısmı yok destek verilmemiş. İsterseniz Windows 8.1'e yükseltebilirsiniz sisteminizi çünkü genelde Windows 8.1 / Windows 8, Windows 7 çalıştıran bilgsayarlara çok yakın dost oluyor. Driver'lar genelde destekleniyor. Ama yinede internette Driver var mı kontrol etmeniz iyi olur.

Hocam Windows 7 için emoji kısmı yok destek verilmemiş. İsterseniz Windows 8.1'e yükseltebilirsiniz sisteminizi çünkü genelde Windows 8.1 / Windows 8, Windows 7 çalıştıran bilgsayarlara çok yakın dost oluyor. Driver'lar genelde destekleniyor. Ama yine de internette driver var mı kontrol etmeniz iyi olur.

Hocam zaten bilgisiyarcıya Windows 10 veya 8'e yükseltirsem ne olur dedim oda sinirden laptopu kırarsın dedi😆

Hocam zaten bilgisiyarcıya Windows 10 veya 8'e yükseltirsem ne olur dedim oda sinirden laptopu kırarsın dedi😆
Hocam yok Windows 8.1 kurabilirsiniz ama daha üstü cidden abartı oluyor. Yani kurabilirsiniz. Çünkü ben kendim denedim. Windows 10 ile Windows 11 vasat bir şekilde çalışıyor HDD'de.

Hocam yok Windows 8.1 kurabilirsiniz ama daha üstü cidden abartı oluyor. Yani kurabilirsiniz. Çünkü ben kendim denedim. Windows 10 ile Windows 11 vasat bir şekilde çalışıyor HDD'de.
Hocam zaten 7200RPM HDD'niz olsa bile Windows 10 25-30 Saniye'de açılır. Ben 8.1 kullanıyorum ve sistemimde SSD var. 8 saniyede açılmakta. HDD devri yavaş yavaş kapanıyor gibi geliyor bana.

Windows 7 ham haliyle çoğu emojiyi desteklemiyor.

Bu rehberleri uygulayın, bazı emojiler gözükecek ve siyah-beyaz gözükecek. Renkli ve tam emoji destekli desteği istiyorsanız Windows 8, 8.1 veya Windows 10 kurun.

Geri
Yukarı