Çözüldü Windows 7'de internet hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xilared

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara daha yeni Windows 7 formatı attım. ISO'sunu da Technopat'dan indirdim. İnternet gözüküyor, internette aramaya yapabiliriyorum. Uygulamalarda çalışıyor ama uygulama yüklerken çoğunda internet hatası alıyorum. İnternet sürücüsünüde yükledim sonradan. Nedeni ne olabilir? (masaüstü PC kullanıyorum). Bir de Edge'de oturum açamıyorum yani parola ekranı beyaz gözüküyor. (sürüm 80'i yükledim o da aynı)

Tüm driverlar'ı yükleyin. Bir daha bakın. Olmazsa Microsoft'un kendi sitesinden indirin ISO'yu. Bir daha temiz kurulum yapın.

Sistem tarih ve saatini kontrol ederek tüm güncellemeleri yüklemeyi deneyin.

Tüm driverlar'ı yükleyin. Bir daha bakın. Olmazsa Microsoft'un kendi sitesinden indirin ISO'yu. Bir daha temiz kurulum yapın.
HP'nin kendi otomatik driver güncelleme programı var.(Hiç Kullanmadım.) Olur mu? Yoksa çok zahmetli oluyor.
Software Download'dakinden mi indireceğim İSO'yu?

HP'nin kendi otomatik driver güncelleme programı var.(Hiç Kullanmadım.) Olur mu? Yoksa çok zahmetli oluyor.
Software Download'dakinden mi indireceğim İSO'yu?
Ekran kartı driverini kendiniz indirin. Gerisi dediğiniz programa kalmış. Bu arada katılıyorum size. Gerçekten zahmetli direkt otomatik indirsin.

Ekran kartı driverini kendiniz indirin. Gerisi dediğiniz programa kalmış. Bu arada katılıyorum size. Gerçekten zahmetli direkt otomatik indirsin.
Ekran kartım baya eski olduğundan bulamıyorum. Sadece Windows XP driverı var sitesinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…