Windows 7'de internet yok

fktbgc

Yoctopat
RAM
8 gb
Ekran kartı
Geforce Gt 635m
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarima Windows 7 kurmuştum internete baglanamiyorum. Sebeplerini arastirdim. Aygıt yöneticisindeki diğer aygıtlarij sürücüsü yokmus. Bunlari güncelleyeyim dedim int olmadigi icin guncelliyemedim. İnternet olmadığı için sürücüleri indiremiyorum. Yani telefon interneti bağlamaya çalıştım o da gözükmüyor. R ne olur yardim edin. Nasıl internet verebilirim PC'ye sürücüleri yüklemek için?

O tarz bilgisayarların alıcısı sıkıntılıdır, ondan kaynaklıdır.

Telefonunuzdan indirip bilgisayara kurulum dosyasını kablo ile bağlayarak taşıyım. Daha sonra kurulumu bilgisayardan başlatın kurulsun.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarima Windows 7 kurmuştum internete baglanamiyorum. Sebeplerini arastirdim. Aygıt yöneticisindeki diğer aygıtlarij sürücüsü yokmus. Bunlari güncelleyeyim dedim int olmadigi icin guncelliyemedim. İnternet olmadığı için sürücüleri indiremiyorum. Yani telefon interneti bağlamaya çalıştım o da gözükmüyor. R ne olur yardim edin. Nasıl internet verebilirim PC'ye sürücüleri yüklemek için?
Hocam son çare olarak Linux kurabilirsiniz. Linux Mint önerimdir.

USB yolu ile bağlayın internete. O olmazsa internet sürücüsü indirip telefonda bilgisayara aktarın.

Geri
Yukarı