Windows 7'de kalmaya devam edilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen SSD veya HDD'nin olup olmamasına bağlı bir durum. SSD yoksa sakın Windows 10'a geçme.

Şimdi fark ettim 1. nesil işlemcin varmış SSD olsa bile geçme derim. Linux veya modlu bir ISO kullan. Ben Windows 10 ve 11'in güncel sürümünü 10. nesil Intel işlemcili bilgisayarımda zor kullanıyorum.

Hocam ben anlam veremiyorum cidden tek sorunum RAM 4 GB olduğunda GTA 5 100 FPS oynuyordum ona benzer 50 oyun vardı PC de hiç donmazdı üstelik Windows 10 Pro da.

7 de kal veya Linux geç.
Linux geçemem ubuntu denedim iğrenç kullanilmiyor

2016 Ltsb kur Ssd şart değil. Daha sonra 120 gb nispeten kaliteli bir şey alabilirsin ama acelesi yok. Key sorunu var sadece sağ altta yazı çıkar o kadar.

Hocam ben anlam veremiyorum cidden tek sorunum RAM 4 GB olduğunda GTA 5 100 FPS oynuyordum ona benzer 50 oyun vardı PC de hiç donmazdı üstelik Windows 10 Pro da.

Linux geçemem Ubuntu denedim iğrenç kullanilmiyor.

Ubuntu geç demedim zaten. Ubuntu zaten ağır bir distro.

Ubuntu geç demedim zaten. Ubuntu zaten ağır bir distro.

Ben Linux yapamam hocam farklı bir konu açsam RAM'ı düzeltmenin yolunu biliyorsanız.

2016 LTSB kur SSD şart değil. Daha sonra 120 GB nispeten kaliteli bir şey alabilirsin ama acelesi yok. Key sorunu var sadece sağ altta yazı çıkar o kadar.

Direk kuruluyor mu yoksa USB falan uğraştırırmi.

2016 LTSB kur SSD şart değil. Daha sonra 120 GB nispeten kaliteli bir şey alabilirsin ama acelesi yok. Key sorunu var sadece sağ altta yazı çıkar o kadar.

Size zahmet güvenilir link atar mısınız?

Ben Linux yapamam hocam farklı bir konu açsam RAM'ı düzeltmenin yolunu biliyorsanız.

Direk kuruluyor mu yoksa USB falan uğraştırırmi.
Direkt. Usb ile uğraşmak istemiyorsan Wintohdd programı var ama enterprise sürümü için warez sitesinden indirmen lazım. Sonrasında format atıldığı için virüs bulaşmaz. Direkt kurulum hiçbir sistemde önermem.
Home - Bob Pony sağ tarafta hemen çıkıyor.

Direkt. USB ile uğraşmak istemiyorsan wintohdd programı var ama Enterprise sürümü için warez sitesinden indirmen lazım. Sonrasında format atıldığı için virüs bulaşmaz. Direkt kurulum hiçbir sistemde önermem.
Home - Bob Pony sağ tarafta hemen çıkıyor.

Kaç GB dosya bir de oyun oynarken falan sıkıntı çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı