Windows 7'de .NET Framework yüklenmiyor

Coiii

Decapat
Daha fazla  
Discord başta olmak üzere çoğu uygulama .Net Framework istiyor fakat her yüklemeye çalışmamda bu hatayı alıyorum. Format sonrası uygulamaları yüklerken sürekli sorunlarla karşılaştım, çözemediğim birkaç sorundan biri bu. Windows 7'nin güncellemelerini, driverlarımı yükledim. Şu sertifika olayınıda ekliyorum ama sonra sertifikalarda eklediğim sertifika gözükmüyor. Nerede yanlış yapıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    46,7 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    51,6 KB · Görüntüleme: 54
Windows Update'i bir daha çalıştırmayı deneyin. Maalesef Windows 7 güncellemeleri sorunlu tek seferde hepsi yüklenmiyor.

Discord başta olmak üzere çoğu uygulama .Net Framework istiyor fakat her yüklemeye çalışmamda bu hatayı alıyorum. Format sonrası uygulamaları yüklerken sürekli sorunlarla karşılaştım, çözemediğim birkaç sorundan biri bu. Windows 7'nin güncellemelerini, driverlarımı yükledim. Şu sertifika olayınıda ekliyorum ama sonra sertifikalarda eklediğim sertifika gözükmüyor. Nerede yanlış yapıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sistemin tarih saatini kontrol edin.

Ilk bunu yapın sonra kurmayı deneyin.

Hiçbirini işe yaramazsa konuya bakabilirsiniz.

Ne ile çözdüm emin değilim ama birkaç Windows güncellemesi daha yükleyip sizin söylediklerinizi yaptım ve .Net 4.8'i indirince indi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne ile çözdüm emin değilim ama birkaç Windows güncellemesi daha yükleyip sizin söylediklerinizi yaptım ve .Net 4.8'i indirince indi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
.Net Framework Windows 7 ile çalışmak için belli güncellemelerin yüklenmesini gerektirir. Dediğim gibi biraz sıkıntılı güncellemeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı