Windows 7'de oyun performansı düşer mi?

Muhterem06

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 desteği kalkmış. Bende Windows 10 Pro'dan Windows 7'ye düşürdüm sıkıntı olur mu? Oyun performans ı düşer mi? Artı 240 GB SSD takım sonuç ne olur?

Artı 240 GB SSD taktım sonuç ne olur?
Eğer HDD'den SSD'ye geçtiyseniz devasa fark olur. SSD'ler HDD'lere göre çok daha hızlı.

Bu devirde sistemin yetiyorsa Windows 7 kullanmak mantıklı değil. Sürücü sorunları yaşayabilirsin. Desteği de kesildi.

Windows 7 desteğinin bitmesi ile oyun performansının düşmesinin ne gibi bir alakası olabilir ki?
Yeni çıkacak oyunlar Windows 7 desteksiz gelir (geliyor) dezavantajın bu olur.
Onun haricinde Windows 10 oyun performansında Windows 7'den daha iyi.
Fakat sisteminin Windows 10'a yetiyor olması da gerekiyor.
Hangisi daha performanslı olur dersen senden sistem özelliklerini ister ona göre cevap veririm.

Windows 7 Windows 8.1 tarihin tozlu raflarına gömüldü hem driver sorunu yaşarsınız hem hata sorunu ama performansı az da olsa yükseltir.

Arkadaşlar Windows 7 desteği kalkmış. Bende Windows 10 Pro'dan Windows 7'ye düşürdüm sıkıntı olur mu? Oyun performans ı düşer mi? Artı 240 GB SSD takım sonuç ne olur?
Bende de 240GB ssd var Windows 11 kurulu.ama kesinlikle Windows 10... Windows 7 kullanım amacına göre daha iyi olabilir yeni nesil oyunlarla pek içli dışlı değilsen windows 7 de hiç fena değil diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı