Windows 7'de Steam açmak sıkıntı olur mu?

Bu dediğiniz olsa bile birçok sıkıntı yaşayacaktır sonuçta resmi destek kesildi hocam.

Hocam resmi destek kesilince güncelleme gelmiyor sadece ekstra olarak güvenlik azalıyor güncelleme gelmediğinden.
Kullanmadığın için bilmiyorsun ama abartıldığı gibi bir durum yok örnek videolarla göstereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda archive. Orgdan Steam'in 2019 da ki bir versiyonunu indirip kuruyor ve CS 1.6 oynuyor ve isterse Half-Life 1/2, CS Source, CS:GO(CS2 değil CS:GO) gibi eski oyunları da oynayabilir.

Videoda Half-Life 2'ye de giriyormuş ve videoda ki Windows 7 bile değil gerisini sen düşün.

Bilgi kirliliği yapmışlar.

Bugün Windows XP'ye bile Steam'in eski sürümünü yükleyip XP destekleyen oyunları oynayabiliyorsun. Windows 7 de de aynısı geçerli.
Bak bunu bilmiyordum
Windows 8.1 de desteğini çekti hatta google artık güncelleme almayacakmış valorant vs...

FPS istiyorsan Windows 10 LTSB 2016 öneririm ama güvenliği tartışılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler paylaştığın için
Bu dediğiniz olsa bile birçok sıkıntı yaşayacaktır sonuçta resmi destek kesildi hocam.
Bu da doğru. Ama çok teşekkür ederim

Çok yardımcı oldunuz, tüm sorularım bitti. Ellerinize sağlık

Kullanamazsın. Steam Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile desteğini kesti. Oyunlarını yüklesen bile oynayamazsın.
Neye dayanarak kullanamazsınız dediniz bilmiyorum fakat Steam Windows 7'de çalıştırılır, oyunda yüklenir ve oynanırda. Kendim oynuyorum.
1712967016208.png

Desteğin kesilmesi konusuna gelirsek Recep Baltaş'ın açıklamasını okuyabilirsiniz.
Capture.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı