Windows 7'de Valorant oynanıyor mu?

Windows 8.1 daha iyi olur. Yerleşik uygulamaları silerek daha da hızlı yapabilirsiniz.

Ama eğer gerekli güncellemeleri yaparsanız, Windows 7'nin oynatamayacağı oyun yok (DirectX 12 kullanan oyunlar dışında). Zaten Windows Vista'dan sonra temel hep aynı kaldı (NT 6.x). Fazla sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Windows 10, sistemimi zorlayıp oyunlarda drop yaşatıyor Windows 7 geçmeyi planlıyorum. Aranızda Windows 7'de Valorant oynayan var mıdır acaba?

Windows 7 artık ne yazikki çöp oldu destek yok o Valorant da sorun yaşmaz isen başka şeylerde sorun yaşarsın arkadaşlarında dedi gibi Win8.1 kur bence. Eğer destek kesilmeseydi bende halen Windows 7 kulanıyor olacaktım :D

Evet oynanıyor ama Windows 7 kurmamanız güvenlik açısından daha iyi olacaktır.

Sadece Valorant CS:GO oynuyorum harici indirme yapmıyorum
Windows 8.1'e gecin denendi onaylandi gozle gorulur sevide performans artiyor.

Geçenlerde indirmiştim Windows 10'dan bile daha kötü performans vermişti geçmek istemiyorum.
Görüşleriniz için teşekkürler deneyeceğim sonra gelip bilgilendireceğim sizi gerçekten iyi olduğumu düşündüğüm için çabalıyorum yoksa uğraşmazdım.

Geçenlerde indirmiştim Windows 10'dan bile daha kötü performans vermişti geçmek istemiyorum.
Görüşleriniz için teşekkürler deneyeceğim sonra gelip bilgilendireceğim sizi gerçekten iyi olduğumu düşündüğüm için çabalıyorum yoksa uğraşmazdım.
Hocam 1 ay boyunca kullandim ve gayet iyiydi bir şeyleri ters yapmissizidir mesela driverlarda hata yapmissinizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı