Çözüldü Windows 7'den 10'a geçerken "0x800f8f-0x2000" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmt1

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 yükleme aracını indirdiğimde 0x800f8f-0x2000 hatası alıyorum. Program hiç açılmıyor. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok yaşanan bir problem. Windows 10 altı Windows sürümlerinde Windows 10 aracı hep hata verebiliyor. Buradan ISO dosyasını indirebilirsin.

Çok yaşanan bir problem. Windows 10 altı Windows sürümlerinde Windows 10 aracı hep hata verebiliyor. Buradan ISO dosyasını indirebilirsin.

Çözüm

Rufusla flash belleğe mi yazdırmam lazım sonra ne yapacağım?

Rufus ile flash belleğe mi yazdırmam lazım sonra ne yapacağım?

Evet, öyle yapacaksın. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra BIOS'a girip, boot yerine girip, USB belleği 1. sıraya alacaksın Save and exit yapacaksın.

Evet, öyle yapacaksın. ISO dosyasını yazdırdıktan sonra BIOS'a girip, boot yerine girip, USB belleği 1. sıraya alacaksın Save and exit yapacaksın.
Tamam, teşekkür ederim. Birde böyle deneyeyim.

Teşekkür ederim, Şuan Windows 10 kullanıyorum. Ancak bir sorum olacak, windows 7 den bazı uygulamalar kaldı ve hem açamıyorum hem silemiyorum nası silebilirim bunları?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, şu an Windows 10 kullanıyorum. Ancak bir sorum olacak, Windows 7'den bazı uygulamalar kaldı ve hem açamıyorum hem silemiyorum nasıl silebilirim bunları?

Format ekranında diski biçimlendirseydin onlar silinirdi. Bence tekrar Windows 10 kur ve bu sefer diskleri biçimlendir. Programları kalıntısız kaldırmak istersen Revo Uninstaller kullanabilirsin. Eğer Windows.old klasörüne gittiyse direkt oradan sil.

Format ekranında diski biçimlendirseydin onlar silinirdi. Bence tekrar Windows 10 kur ve bu sefer diskleri biçimlendir. Programları kalıntısız kaldırmak istersen Revo Uninstaller kullanabilirsin. Eğer Windows.old klasörüne gittiyse direkt oradan sil.
Windows.old dan 30GB çıktı, hepsini sildim ordan çıkmadı ama uygulamalara sağ tıklayıp dosya konumunu aç diyince hepsi çıktı. Silince gitti hepsi. 3KB diyodu ama inşallah komple silmiştir.Ama olddan silince bazıları açılıyordu şimdi açılmıyor dosya konumu yok diyor.

Geri
Yukarı