Windows 7'den 10'a geçince CS:GO kasmaya başladı

mertisincoming

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı aldığımda içinde Windows 10 vardı. Ama ben performans için içine Windows 7 kurmuştum. Ve bilgisayar çok hızlı çalışıyordu. CS:GO'da da iyi fps alıyordum. Fakat Steam Windows 7 ve Windows 8 desteğini keseceği için ben de Windows 10'a geri döndüm. Ve CS:GO indirdim. Fakat çok fazla kasmaya başladı. Windows 7'de kullandığım aynı ayarları Windows 10'da da yapmıştım fakat yine de fps çok düşük. Önerebileceğiniz başka bir Windows 10 sürümü var mı Windows 7 gibi hafif olan?

Bilgisayarınızın kaç GB RAM'i var?

Bir de driverlar kurulu mu?
Bilgisayarımın 12 GB RAM'i var.
Driver'lar kurulu değil fakat bu 2. kere art arda format atışım ilkinde tüm driverları kurmuştum yine de kasıyordu.

Bilgisayarınızın kaç GB RAM'i var?

Bir de driverlar kurulu mu?
Arkadaşıma sordum Windows 2016 LTSB önerdi sizce iyi midir?

Bilgisayarımın 12 GB RAM'i var.
Driver'lar kurulu değil fakat bu 2. kere art arda format atışım ilkinde tüm driverları kurmuştum yine de kasıyordu.

Arkadaşıma sordum Windows 2016 LTSB önerdi sizce iyi midir?
Sürüm olarak net bir sürüm belirtemem ama forumda bahsedilmişti bir iki defa en performanslı sürümden. RAM yeterli aslında. Ama uyumsuz ise birbirine, bu performans sorunu normal. Steam'in desteğini kesmesi aniden oldu, öncesinde böyle bir haber var mıydı bilmiyorum ama bu durumu yaşayacak olan insanlar olacaktır. Benim önerim en düzgün ve performanslı Windows 10 sürümüne geçin, ardından tüm driverların güncel sürümünü kurun.

Sürüm olarak net bir sürüm belirtemem ama forumda bahsedilmişti bir iki defa en performanslı sürümden. RAM yeterli aslında. Ama uyumsuz ise birbirine, bu performans sorunu normal. Steam'in desteğini kesmesi aniden oldu, öncesinde böyle bir haber var mıydı bilmiyorum ama bu durumu yaşayacak olan insanlar olacaktır. Benim önerim en düzgün ve performanslı Windows 10 sürümüne geçin, ardından tüm driverların güncel sürümünü kurun.
Cevabınız için teşekkürler. Windows 10 2016 LTSB'ye geçeceğim. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı