Çözüldü Windows 7'den 8.1'e yükseltirken "Windows yükleme medyasıyla başlatıldı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetFirtina

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Windows 7 Ultimate 32 Bit versiyonunu kullanıyorum. Windows 8.1'e USB ile yükseltecektim ama formatsız yapmak istediğim için özel yükseltmeyi seçmedim, yükle seçeneğini seçtim ancak bana "Windows yükleme medyasıyla başlatıldı, çıkarıp yeniden başlatın" hatasını verdi. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben Windows 7 Ultimate 32 Bit versiyonunu kullanıyorum. Windows 8.1'e USB ile yükseltecektim ama formatsız yapmak istediğim için özel yükseltmeyi seçmedim, yükle seçeneğini seçtim ancak bana "Windows yükleme medyasıyla başlatıldı, çıkarıp yeniden başlatın" hatasını verdi. Ne yapmam gerekiyor?

USB ile formatsız olmuyor bildiğim kadarıyla.

USB Boot menüsünden kurulum yaparken yükseltme yapamazsınız. Windows 10 da direkt ISO dosyasını çalıştırarak yükseltme yapılıyor fakat sanırsam 8.1 de böyle bir şey yok.

USB'den Boot etmeyin bilgisayar açıkken güncelleyebilirsiniz sadece ve Windows 7'den 8.1'e yükseltme yok bildiğim kadarıyla önce 8'e yükseltip sonra 8.1 yapabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Setup diye program var. Oradan olur mu?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14 KB · Görüntüleme: 45

Yeni konular

Geri
Yukarı