Windows 7'den 8'e geçersem FPS düşer mi?

Linoo

Centipat
Daha fazla  
RAM
3GB DDR2
Ekran kartı
Radeon 5450
Arkadaşlar selam, başlıkta da görmüş olduğunuz üzere aklıma takılan bir sorun var. Ben şu an Windows 7 kullanıyorum 8.1'e geçeceğim ama oyunlarımda FPS düşsün istemiyorum size bir sorayım dedim sizce FPS düşer mi?

Sistemim:

• Radeon 5450.

• Pentium 2 Core 2.80

• 3GB DDR2 RAM.

• 300GB HDD hard disk.

(
Lütfen "Windows 8'i ne yapacaksın Windows 10 geç" demeyin biz de biliyoruz ama Windows 10'da bilgisayarım kasıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, başlıkta da görmüş olduğunuz üzere aklıma takılan bir sorun var. Ben şu an Windows 7 kullanıyorum 8.1'e geçeceğim ama oyunlarımda FPS düşsün istemiyorum size bir sorayım dedim sizce FPS düşer mi?

Sistemim:

• Radeon 5450.

• Pentium 2 Core 2.80

• 3GB DDR2 RAM.

• 300GB HDD hard disk.

(
lütfen "Windows 8'i ne yapacaksın Windows 10 geç" demeyin biz de biliyoruz ama Windows 10'da bilgisayarım kasıyor)

Windows 10 kullanıyor gözükmen ilginç. Windows 8.1 geçebilirsin.

Sistemim:

• Radeon 5450.

• Pentium 2 Core 2.80

• 3GB DDR2 RAM.

• 300GB HDD hard disk.

(
lütfen "Windows 8'i ne yapacaksın Windows 10 geç" demeyin biz de biliyoruz ama Windows 10'da bilgisayarım kasıyor)

Hiç geçme. Bu sisteme Windows 7 daha uygun olur. Windows 8.1'i tam performans çalıstırmak için 4 GB RAM daha uygun oluyor.

Geri
Yukarı