Windows 7'den Windows 10'a geçerken bilgiler korunabilir mi?

Hocam ISO dosyasını indirin ve ardından ISO'ya çift tıklayın. Açılan pencereden setup.exe yi calistirin. Sonrasinda işleme başlayabilirsiniz. Bilgileriniz korunacaktir.

Ben şu an format atıyorum ve dosyalarım gitmiyor çözüm:
ISO dosyasını flaşa yazıdır Boot et ama kurulum diski seçerken diski biçimlendirme yapma yani diske format atma sonra diski seçtikten sonra bize şöyle diyecek Windows 10 geçeceksiniz ama dosyalarınız ve bilgileriniz windows.old klasörüne taşıyacaktır. Tamam deyip kurulum yapabilirsin kurulum bittikten sonra bilgisayarındaki C diskine girdiğinde orada windows.old diye bir klasör olacak oradan dosyalarına erişebilirsin.
Umarım soruna doğru cevap olmuştur.

Onayimay wars.

Ben şu an format atıyorum ve dosyalarım gitmiyor çözüm:
ISO dosyasını flaşa yazıdır Boot et ama kurulum diski seçerken diski biçimlendirme yapma yani diske format atma sonra diski seçtikten sonra bize şöyle diyecek Windows 10 geçeceksiniz ama dosyalarınız ve bilgileriniz windows.old klasörüne taşıyacaktır. Tamam deyip kurulum yapabilirsin kurulum bittikten sonra bilgisayarındaki C diskine girdiğinde orada windows.old diye bir klasör olacak oradan dosyalarına erişebilirsin.
Umarım soruna doğru cevap olmuştur.

Onayimay wars.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı