Windows 7'den Windows 10'a geçiş

alpersngn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows 7 orijinal olmayanını kullanıyorum. Windows 10 Pro ürün anahtarım var. Bu geçiş için hangi adımları izlemeliyim. Bir de yedeklemeyi nasıl yapacağım bilgisayarımda fotoğraf video dosya vs var. Nereye koymalıyım bu dosyaları mı? C ve D var bende D diskinde mi bırakmalıyım? Windows 10'a geçince sadece C mi boşaltılıyor? Teşekkürler.

Merhaba Windows 7 orijinal olmayanını kullanıyorum. Windows 10 Pro ürün anahtarım var. Bu geçiş için hangi adımları izlemeliyim. Bir de yedeklemeyi nasıl yapacağım bilgisayarımda fotoğraf video dosya vs var. Nereye koymalıyım bu dosyaları mı? C ve D var bende D diskinde mi bırakmalıyım? Windows 10'a geçince sadece C mi boşaltılıyor? Teşekkürler.

Eğer dosyaları koru seçeneği ile yükseltirseniz dosyalar gitmiyor.

Windows 10 ISO dosyasını indirin Rufus ile flash belleğe kurun.

Veya Windows kurulum aracı ile direk flash belleğe yükleyebilirsiniz.

Windows 10'a yükseltme yapında eğer tüm dosyaları sakla derseniz tüm bilgileriniz kalır ama bence D ye yedekleyin.

Bir USB belleğe ihtiyacını var. Format USB'si hazırlamalısın.
Resimleri vs. D'ye atarsan ve format esnasında D'yi silmezsen yedekler orada kalır.

Geri
Yukarı