Windows 7'den Windows 10'a Geçişte Ürün Anahtarı İster mi?

Doğan Güneş

Kilopat
Herkese iyi akşamlar. Ben zamanında bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a geçirmiştim ücretsiz olarak.
Şimdi geri dönüş yapmaksızın geçmek istiyorum. Geçerken anahtar mi almam lazım yoksa eskiden tanımladığım için otomatik olarak geçebilecek miyim?
Dipnot: Birkaç kere bilgisayara format atmıştım.

Herkese iyi akşamlar. Ben zamanında bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a geçirmiştim ücretsiz olarak.
Şimdi geri dönüş yapmaksızın geçmek istiyorum. Geçerken anahtar mi almam lazım yoksa eskiden tanımladığım için otomatik olarak geçebilecek miyim?

Eğer daha önce ki yükseltme işleminiz den eski sisteminize dönerken temiz kurulum yapmadıysanız ürün anahtarı istemeden sistem bilgisayarı otomatik tanır diye biliyorum. Ya da bir dvd ye imaj almışsanız aynı şekilde otomatik tanır bilgisayarınızı.Bunun aksine tekrar microsoft sitesi üzerinden yükseltmek isterseniz şu anda ücret talep edebilir. Yanlışım olursa arkadaşlar destek olurlar.

Windows 10'a yükselttiğinde sistemin lisansı aktif olsuysa olur. Temiz kurulum atabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı