Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?

Daha fazla  
Orijinal Windows 7 Ultime olan bir laptopum var. İnternetten baktım ve Windows 10 Pro'ya geçirebiliyorum. Format atar gibi USB'ye Windows 10'u yükledim ve BIOS'dan format atmaya çalıştım olmadı. Windows'un sitesinden MediaCreationTool ile güncellemeye çalıştım hata verdi ve olmadı. Nasıl yapabilirim bilgisi olan yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal Windows 7 Ultime olan bir laptopum var. İnternetten baktım ve Windows 10 Pro'ya geçirebiliyorum. Format atar gibi USB'ye Windows 10'u yükledim ve BIOS'dan format atmaya çalıştım olmadı. Windows'un sitesinden MediaCreationTool ile güncellemeye çalıştım hata verdi ve olmadı. Nasıl yapabilirim bilgisi olan yardım edebilir mi?

Hocam benim Casper leptobum vardı Windows 7 Home Basic. Sadece kendi CD'si tarafın dan format atılabiliyor. Bu yoldan çıkarak size diyebileceğim: Geçiremezsiniz.

Dediğiniz olay sadece Masaüstü olanlar da mevcut sanırım.

Technopat' ın çekmiş olduğu "Windows 10 USB' si Nasıl Hazırlanır" videosunu izleyin ve uygulayın en sonunda rufus programıyla Windows.iso dosyasını USB' ye yazdıktan sonra USB' nin içine girin içeride ki Setup.Exe' yi göreceksiniz. Onu çalıştırarak kurulumu yapabilirsiniz.

Technopat' ın çekmiş olduğu "Windows 10 USB' si Nasıl Hazırlanır" videosunu izleyin ve uygulayın en sonunda rufus programıyla Windows.iso dosyasını USB' ye yazdıktan sonra USB' nin içine girin içeride ki Setup.Exe' yi göreceksiniz. Onu çalıştırarak kurulumu yapabilirsiniz.
UBS'yi tekrardan kullanabilimiyim yazdırdığımda ?

ÇÖZÜLDÜ ! Teşekkür ederim yardım için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı