Windows 7'den Windows 10'a Tekrar Geçiş Yapılabilir Mi?

Daha fazla  
Bilgisayarımın orijinal sürümü 7 idi. Ben geçen yaz bedava orijinal Windows 10'a yükseltmiştim. Benim bilgisayarda sorunlar oluşmuştu, 7'ye geri dönmüştüm. Windows 10'a dönmek istiyorum. Peki olur mu? Bir yerde lisanslar anakarta yazılır, silinmez diye duydum. Yüklemeden önce sorayım dedim.

Ücretsiz geçiş dönemi bitti. Windows 10'u satın almanız gerekiyor aksi halde korsana girer. Eğer korsan işletim sisteminde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Technopat korsana destke vermiyor. İnternetten ucuza satılan keyler var, alırsanız başka bir bilgisayara o işletim sistemini tekrar kuramassınız. Anakarta yazılır. Eğer direk normal Windows 10 alırsanız sonsuza dek sizin olur, istediğiniz anakartta tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Sorun olmayacaktır. Tek yapman gereken orjinal windows 7 kuru bilgisayarından microsoft sitesinden indireceğin Bu Uygulama. Eğer daha önce windows 10 geçiş yapmışsan key in sistemde active edilebilir haldedir. İnternet bağlantısı ile kendisi aktivasyon yapacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı