Windows 7'den Windows 10'a Yükseltmek

Merhaba, elimde Windows 7 Pro keyi var, bunu Windows 10'a yazsam kabul eder mi ve ben bu keyi bir daha Windows 7'de kullanabilir miyim? Ve performans açısından çok etkiler mi? Genelde LoL, CS, Zula, Don't Starve oynuyorum.

Sistem ozellikleri:
  • i3 2.3 GHz
  • Intel 3000 HD Graphics
  • 4 GB RAM
  • 300 depolama
Ve Windows 8 de disk hataları yaşıyorum %100 diye. Bu aralar olmuyor ama genellikle yaşıyorum. Windows 7 sevsem de özellik açısından az gelmeye başladı. Yardımlarınızı bekliyorum.
Windows 10 daha iyi hâle getirir bilgisayarını. Ancak oyunlarda abartılacak bir performans artışı göreceğini sanmıyorum.

Niye yaratsınki?
%100 disk sorunu gider dimi
Yok canlanır baya.
Ve driverleri nasil bulucam sitesinde windows 8 e kadar ben 10 a geçersem temiz geçerim formatlayarak
Yok canlanır baya.
Ve driverleri nasil bulucam sitesinde windows 8 e kadar ben 10 a geçersem temiz geçerim formatlayarak
Bide ram önerirsen seni çok meşgul ettim

%100 disk sorunu gider dimi

HDD'de %100 disk sorunu olur. SSD alırsan o sorununda yok olur. Windows 10 kurarsan sürücüleri kendi kurar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı