Windows 7'den Windows 8'e geçiş

• Konuyu başlatan Armo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

Armo

Kilopat
Makaleler
2
Herkese merhaba. Ben başlıkta belirttiğim gibi Windows 8'e geçmek istiyorum. Benim sormak istediğim bazı sorular var :

-İnternetten Win8ProVLx86Şubat.iso diye bir tane indirdim. İçinde aktive etmek için program da var. Bu sürüm geliştirici sürümü müdür yoksa son hali mi ?
-Microsoft Office 2007 kurarken sorun çıkar mı ?
-Windows 7'de kullandığım programları buna da kurabilir miyim yoksa Windows 8 için ayrı mı indirmem gerekir ?
-Genel anlamda kullanım zorluğu ve performansı nasıl sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağolun hocam. Ama o linkte de key bulmamız gerektiği yazıyor. Neyse ben kurayım bir bakayım nasıl diye :) Bu arada Windows 8'den tekrar Windows 7'ye geçiş var mı ? Olurda dönmek istersem diye ?

İndirme ve aktivasyon için yukarıda Türkiye 14'ün verdiği bağlantıları kullanın.
Office 2007 kurmayın, eski ve çok yavaş. Ayrıca güvenlik açıkları var. Office 2010 kurun.
Her şeyi kurabilirsiniz, her şeyi...
Gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi. Kullanımına ilk başta ön yargılı yaklaşacaksınız ama 2 hafta sonra Windows 7 size XP gibi gelecek; eski, demode.

@ Burak Alkan
Hocam o bağlatıda key bulmam gerekiyormuş. Kolaya kaçıp direkt dvd üzerinden aktivasyon yapacağım.
@ Oğuzhan Ünver
Bilgilendirdiğin için teşekkürler. Dediğiniz sürümlere bakacağım. Bulamazsam Offica 2007 kurarım. Zaten orjinal :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı