Windows 7'den Windows 8'e Geçmeli Miyim?

Voyndex

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba...
Windows 7 kullanıyorum windows 8'e geçmeyi düşnüyorum oyun oynamaktan hoşlanıyorum windows 7'de oyun oynarken hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar fakat çevremdeki kişiler 7 de kalmamı öneriyor windows 8 de her program ve oyun çalışmadıgını söylüyor doğru olup olmadıgını bilmiyorum.. Doğru mu ?

Arkadaşlar microsof sitesinden kod verildi windows 8 ordan yüklemeyi düşünüyorum fakat öğrenciler için olduğu için bazı şeylerin kısıtlı oldugu nedeniyle sıkıntı çekmekten korkuyorum bilgisayarcıma gittim windows 8 orjinal daha piyasaya pek sürülmediği'ni söyledi windows 8 olarak cracklı atabileceğini söyledi güncelleştirme v.b bir sorun yaşamayacağımı söyledi sizce Format attırayımmı ?

Şimdiden Teşekkürlerimi Belirtiyorum Ve Cevaplarınızı Bekliyorum.

Yazılarım Türkçe Kurallarına Uymadıysa Şimdiden Kusura Bakmayın.

Crack'leme işinde sorun yaşamazsınız. Ben 5-6 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yok.
Kesinlikle geçmelisiniz. :)
Windows 8 mi? Windows 7 mi ?
Peki hiç açılmayan veya yüklenmeyenprogram,update güncellemesi,oyun vb. oldumu?

Anakartınız destekliyorsa neden olmasın :)
Ana Kartım asus h61m-k kutusunda ve cd sinde windows 8 ready yazıyor bence destekler benim bilgisayar toplama fakat toplayan kişi windows7 cracklı yüklemiş crack okadar kötü ki ne update güncellemeleri falan olmuyor o yüzden yeni bi format attırıcam win 8 mi 7 mi diye karar verip fikrinizi alayım dedim. :)

Son düzenleme:
Windows 8 mi? Windows 7 mi ?
Peki hiç açılmayan veya yüklenmeyenprogram,update güncellemesi,oyun vb. oldumu?

Ana Kartım asus h61m-k kutusunda ve cd sinde windows 8 ready yazıyor bence destekler benim bilgisayar toplama fakat toplayan kişi windows7 cracklı yüklemiş crack okadar kötü ki ne update güncellemeleri falan olmuyor o yüzden yeni bi format attırıcam win 8 mi 7 mi diye karar verip fikrinizi alayım dedim. :)
Oyun oynayan birisi değilim onun için ona bişey demiyorum ama diğer konularda kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız.
Windows 8.1.1 :)

Vallaha, Xp'ye 10 yıl destek veren microsoft, 2015'te windows 7 desteğini kesiyor.Kesinlikle windows 8.1.1 'e geçmelisiniz.
Katılıyorum Fakat Win8 de sorun yaşayacağımı söylemeleri cok kafamı karıştırdı..
Yorumuna gelirsek katılıyorum tahminlerime göre bundan sonra windows 8'i uzun bir süre destek vereceklerini sanıyorum ozoman bu gün win8 e geçicem..

Hepinize teşekkür ederim win8'e geçicem .. sorun yaşayan veya fikir vermek isteyen konuya katılabilir

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Bu konudan indirip videolardaki gibi güzel bir şekilde kur. Windows 8.1.1'de hiçbir sorun yaşamazsın. Windows 7 devri kapandı artık. Sorun yaşayacağını söyleyenlerle irtibatı kes bence. Zira bu işlerden hiç anlamayan kişiler onlar ve bu forumda barınamazlar.

Windows 8.1'e geçmekte geç bile kalmışsın bence. :D Ayrıca sana Windows 8.1'in kötü olduğununu söyleyenlerde pc konusunda yeterince bilgisi olmayanlardır. ;)

Arkadaşlar size güvendim bilgisayarımı Windows 8 e yükselttim:D baya memnunum fakat biraz karışık gibi geldi başlat menüsü falan yok :D daha çabuk alışacagım bir konu v.b tanıtım videosu varmı?(Detaylı Anlatım)? :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı