Windows 7'e geçilmiyor

Win7 yi iso olarak indir flash bellege at sonra bilgisayarın usb portuna tak ve Bios a git bu taktıgın flash bellegi bot dan birinci olarak tanıt sonra f10 basarak kaydet ve çık sistem iso yu okur ve çok daha kolay win7 yi kurabilirsin ben aynen böyle yapıyorum , windows 10 kuracagım zamanda böyle yapıyorum , ayrıca rufus ile ugraşmamış olursun böylelikle.

Son düzenleme:
USB belleği daha bugün aldım ISO yuda bu siteden birisinden indirdim diye hatirliyorum

Valla 2 Side vardı gördüğümde
Hocam peki imkanınız varsa başka ISO imajıyla deneyebilir misiniz?

Win7 yi iso olarak indir flash bellege at sonra bilgisayarın usb portuna tak ve Bios a git bu taktıgın flash bellegi bot dan birinci olarak tanıt sonra f10 basarak kaydet ve çık sistem iso yu okur ve çok daha kolay win7 yi kurabilirsin ben aynen böyle yapıyorum , windows 10 kuracagım zamanda böyle yapıyorum.
Onunda deneyecigm simdi

Hocam peki imkanınız varsa başka ISO imajıyla deneyebilir misiniz?
Nasıl yapıcam peki

İnternetten başka bir ISO bulup tekrar Rufus üzerinden yazdırabilirsiniz.
Tamamdır deniyim hepinize ulasicagim

Win7 yi iso olarak indir flash bellege at sonra bilgisayarın usb portuna tak ve Bios a git bu taktıgın flash bellegi bot dan birinci olarak tanıt sonra f10 basarak kaydet ve çık sistem iso yu okur ve çok daha kolay win7 yi kurabilirsin ben aynen böyle yapıyorum , windows 10 kuracagım zamanda böyle yapıyorum , ayrıca rufus ile ugraşmamış olursun böyleldedigini

Win7 yi iso olarak indir flash bellege at sonra bilgisayarın usb portuna tak ve Bios a git bu taktıgın flash bellegi bot dan birinci olarak tanıt sonra f10 basarak kaydet ve çık sistem iso yu okur ve çok daha kolay win7 yi kurabilirsin ben aynen böyle yapıyorum , windows 10 kuracagım zamanda böyle yapıyorum , ayrıca rufus ile ugraşmamış olursun böylelikle.
Sanırım ISO dan kaynaklı olmadı cunkut

Nereden indirebilirim win 7 ultimate isosu onerdigin yer varmi

"

Windows 8.1 ındırcem Microsoft'dan oradan deneyecgım sımdı

Bir de imaj secenegınde Windows to GO var secıp yükleyip deneytımmı

Son düzenleme:
Tamamdır deniyim hepinize ulasicagim

Sanırım ISO dan kaynaklı olmadı cunkut

Nereden indirebilirim win 7 ultimate isosu onerdigin yer varmi

"

Windows 8.1 ındırcem Microsoft'dan oradan deneyecgım sımdı

Bir de imaj secenegınde Windows to GO var secıp yükleyip deneytımmı
Windows to Go denemeyin hocam. 8.1 SL ISO'su kurun tavsiyemce. Sonuçlardan haber bekliyor olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı