Windows 7'nin en yüksek sürümü nedir?

Hatta 7 starter kullanmalı. Çünkü Aero efektleri için daha iyi bir ekran kartı gerekli. Evet arka plan değiştirilemiyor ama yapacak bir şey yok.

Hocam özellikler ve kullandığı disk Windows 8.1 veya 10 ya da 11 falan kaldırmaz. Bu sistem için maksimum olabilecek sürüm Windows 7'dir. Bu sisteme de 10 öneriyorsanız yani... Kusra bakmayın da bu insanlar 7 Hater'ı ve 10 fanboyudur.

Windows 10 hateri ve Windows 7 fan boyuyum. Bu söyleminiz beni üzdü :( E8400 sistemimde Windows 10 Home kullanıyorum epey hızlı ve iyi. İlk söylediğinize gelecek olursak 3 ay öncesine kadar Windows 7 kullanıyordum, sırf kullanmak zorunda olduğum bir yazılım yüzünden Windows 10'a geçtim.

Windows 10 hateri ve Windows 7 fan boyuyum. Bu söyleminiz beni üzdü :( E8400 sistemimde Windows 10 Home kullanıyorum epey hızlı ve iyi. İlk söylediğinize gelecek olursak 3 ay öncesine kadar Windows 7 kullanıyordum, sırf kullanmak zorunda olduğum bir yazılım yüzünden Windows 10'a geçtim.
Özür dilerim hocam. Ama yani kullandığı disk tipi HDD. HDD'ler Windows 10 ile berbat çalışıyor. Mümkünse 8.1'den bile kaçınmalı. Donanım yükseltemeyecek durumda olduğunu varsayıyorum.
Arka plan aslında değiştirilebiliyor, herhangi bir resmin üzerine sağ tıklayıp "Masaüstü arka planı olarak ayarla" dediğinizde değişiyor.
Windows 7 Starter'da bu olay yok. Hiçbir şekilde değiştiremiyorsunuz. Uzun bir süre kullandım asla değiştirilmiyor.
Denetim masasından da ayarlanamıyor.

Geri
Yukarı