Windows 7'yi Savunan Komik Arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
i7 4500K deyince kapattım videoyu direkt. Miladını doldurmuş 2 GB RAM'li bilgisayarın varsa Win 10 32 bit kur geç. Zaten ofis amaçla kullanacağın için 64 bite ihtiyaç duymayacaksın. Windows 7 kurmaktansa çok daha iyi olacaktır.
Win 10 Pro 32 bit>Win 7 Ultimate 64 bit
Herhalde SSD diye bir teknolojiyi bilmiyor.
Nerde... 2010'da aldığı, laptopu övme peşinde.

2013 yılında çift çekirdekli Pentium cihaz satın almıştım. 4 GB RAM, 5400 RPM HDD'si vardı. Ekran kartı da yoktu. Bu özelliklere rağmen cihaz Windows 8 64 bit olarak gelmişti. O zaman yeniydi :) Millet Windows 7'e dönerken ben Windows 8 ile yolum devam edip en son Windows 10 64 bit ile sonlandırmıştım maceramı. :) Ne zaman güncelleme çıktığında yapıyordum. Hiçbir sıkıntı da yaşamıyordum. Bir de ilerleyen zamanlarda -malum HDD 5400 RPM olunca gına gelmişti artık- Samsung 850 Evo takmıştım, uçak olmuştu cihaz. Ondan sonra da sağlam sisteme geçince satmıştım.

İşin özeti bu miladını doldurmuş işletim sistemlerin kurun, kullanın diyenlere itibar etmemek gerekiyor. Hepsi katı bir cahildir, net. Günceli neyse her zaman onu kullanmaya çalışmalıyız.

Videodaki arkadaşın cihazı da fena değil bu arada. Gidip Windows 7 kullanması cidden komik. Yazık ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyin, izledikten sonra coronanın Türkiye'ye neden geç geldiğini anlayacaksınız.

@Recep Baltaş üzgünüm ama bu kişi sizden daha akıllı ve size asla güvenilmemeli. (!)

İroniyse komik, ironi değilse daha komik bir video.

Video'nun açıklaması:
merhaba saygıdeğer dostlar bugün internnetde dolaşan 3 soruya cevap verdim (bu arada recep maltaş gibide insanlara güvenmemenizi tavsiye ederim insanların halinden anlamadıkları belli hep kendilerine hep kendilerine !)
Ets tofaş mod yapan gta san yayını yapan bi adamı takıp burda başlık açtığın için seni kınıyorum(!)

Windows 7 gerek sürücü desteği gerek oyunlar ve program konusunda desteği bitmiş ve toprağa karışmış bir işletim sistemi. 2020 yılında da Windows 7 kullanılmaz bence. He de geç 😂

Windows 7 gerek sürücü desteği gerek oyunlar ve program konusunda desteği bitmiş ve toprağa karışmış bir işletim sistemi. 2020 yılında da Windows 7 kullanılmaz bence. He de geç 😂
Bide dün bana kan kusanlara söyle bunu,

Sırf Win7'nin fişi çekileli çok oluyor dedim diye. "Amd niye win7 driver çıkarıyor o zaman dediler" Allahım ya...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyin, izledikten sonra coronanın Türkiye'ye neden geç geldiğini anlayacaksınız.

@Recep Baltaş üzgünüm ama bu kişi sizden daha akıllı ve size asla güvenilmemeli. (!)

İroniyse komik, ironi değilse daha komik bir video.

Video'nun açıklaması:
merhaba saygıdeğer dostlar bugün internnetde dolaşan 3 soruya cevap verdim (bu arada recep maltaş gibide insanlara güvenmemenizi tavsiye ederim insanların halinden anlamadıkları belli hep kendilerine hep kendilerine !)
Windows 7 güzel bir işletim sistemi fakat eski ve desteği yok. O yüzden Windows 10.

i7 4500K deyince kapattım videoyu direkt. Miladını doldurmuş 2 GB RAM'li bilgisayarın varsa Win 10 32 bit kur geç. Zaten ofis amaçla kullanacağın için 64 bite ihtiyaç duymayacaksın. Windows 7 kurmaktansa çok daha iyi olacaktır.
Windows 10 32bit ile yapılacak şeyler için Microsoft boyunduruğuna girmeye hiç gerek yok.
Windows 7 güzel bir işletim sistemi fakat eski ve desteği yok. O yüzden Windows 10.
İnternete bağlanılmayacaksa Windows 7 kullanmakta hiçbir sorun yok aslında.

Window'sun kendisi ben 10 olarak daha iyiyim diyor iken bu adam ne anlatıyor la? Baksan bir de crackli kullanıyordur bu 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı