Windows 7'yi Savunan Komik Arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gün geçmiyor ki canım ülkemde iki şeyin kıyası üzerinden kavga çıkmasın. :D

Bazen bazı şeylere mecbur kalırsın. Paran olmaz, imkanın olmaz vs. Ben Win7 kullandığım halde hala aşırı şekilde övenlerden değilim. Ama Win7 düşmanı tayfadan da değilim. Bilgisayarıma Win10 kurabilecek düzeydeyken Win7 kullanmamaya çalışırım. Win7'de zorlanıyorken de Win10 kurmam.

Bir de dün bana kan kusanlara söyle bunu,

Sırf Win7'nin fişi çekileli çok oluyor dedim diye. "AMD niye Win7 driver çıkarıyor o zaman dediler" Allah'ım ya...

Evet bu konuya dün ben 8.1 yazmıştım hala zorla 7 kullanmaya çalışıyorlar çok sinir bozucu bir olay. Ölü bir insanı mezardan çıkarıp karşına otutururmak gibi bir şey 7 kullanmak.

Evet bu konuya dün ben 8.1 yazmıştım hala zorla 7 kullanmaya çalışıyorlar çok sinir bozucu bir olay. Ölü bir insanı mezardan çıkarıp karşına otutururmak gibi bir şey 7 kullanmak.
Bilgisayarında SSD yok dandik bir HDD varsa ne yapacaksın? Hala. Windows 10 demeyin lütfen.

Tam da bugün yeni DirectX sürümü açıklanacak akşam saat 8 gibi, Windows 10'a özel. Hatta bir ihtimal Windows 10, sürüm 2004'e özel. Bunlar 7 kullanmaya devam etsin...
Hocam 2004 sürümü resmi olarak çıktı mı? Yani Windows Update'e geldi mi?

Tam da bugün yeni DirectX sürümü açıklanacak akşam saat 8 gibi, Windows 10'a özel. Hatta bir ihtimal Windows 10, sürüm 2004'e özel. Bunlar 7 kullanmaya devam etsin...
Abi merak etme, yakında 8.1'e geçmek zorunda kalınca 8.1 neden kullanılmalı diye video çekecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı