Windows 7'yi Savunan Komik Arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En iyisi FreeDOS'tur. İşletim sistemleriyle uğraşmayın. O zaman gerçek performansı görürsünüz. :) Windows'muş, Mac'miş, Linux'muş; hepsi çöp.

Biz burada daha performanslı, daha sade olan Windows 7 varken Windows 10'a ihtiyaç olmadığını söylüyoruz. Siz ise daha arayüzü olmayan FreeDOS ile Windows 7 savunanlarla performans dedikleri için dalga geçiyorsunuz. Sizi kınıyorum.

Bu zamanında PC için GTA 5 bulduğunu iddia eden çocuk değil mi ya :D sesini ona benzettim nedense... Windows 7 çıktığında da XP'yi savunan bir kitle vardı bitmiyor bunlar bitmeyecek :D.

Çünkü Windows 7 tam olarak oturmamıştı 2010'dan itibaren oturdu o zaman XP'den 7'ye geçişler başladı. Ama nedense Windows 10 hala oturmadı. Neden acaba?
Windows 10 candır gerisi heyecandır.
Geçen gün 8.1'e geçesim geldi, geçtim, formatlamışken de bir' Call of Duty: Warzone yükleyeyim dedim.
Koskoca 85 GB'ı yükledim, bir de baktım ki oyun sadece Windows 10'da açılıyormuş yani DirectX 12 olmadan oynanmıyormuş.
Paşa paşa Windows 10'a geri döndüm, pişman değilim.

Windows 8.1 ve Windows 7'de de DirectX 12 desteği var araştırsaydınız görebilirdiniz :).

@309999 Hocam sadece ufak bir şaka yaptım, dalga geçmiyorum. Estağfirullah. :)

Windows 7 eski cihazlarda kesinlikle daha performanslı ancak yeni cihazlarda tabii ki böyle bir durum söz konusu değil.

Yeni bir cihaza Windows 7 kurmanın bir anlamı yoktur.

Biz burada daha performanslı, daha sade olan Windows 7 varken Windows 10'a ihtiyaç olmadığını söylüyoruz.
Sana laf anlatabilirmiyim bilmiyorum ama deneyeyim. Windows 7 sadece çok eski bilgisayarlarda daha iyi oluyor. 512 MB RAM'i olan bir bilgisayar için Windows XP iyidir. 128 MB olan bilgisayar için Windows 98 iyidir. Biz Windows 98 iyidir en performanslı diyelim o zaman. Sizin sadece kafa eski sorun bu. Yeniliğe kapalısınız.

Biz burada daha performanslı, daha sade olan Windows 7 varken Windows 10'a ihtiyaç olmadığını söylüyoruz. Siz ise daha arayüzü olmayan FreeDOS ile Windows 7 savunanlarla performans dedikleri için dalga geçiyorsunuz. Sizi kınıyorum.

Çünkü Windows 7 tam olarak oturmamıştı 2010'dan itibaren oturdu o zaman XP'den 7'ye geçişler başladı. Ama nedense Windows 10 hala oturmadı. Neden acaba?
Windows 10 oturdu, çoğu oyunun 10 desteği bulunuyor, yeni çıkan tüm oyunlar 10'a özel hatta 10 kullananlara bazı oyunlar indirim bile yapıyor.

Windows 10 her konuda hızlı. Bir de SSD'ye kurunca tadından yenmiyor😋

Windows 7 yerine eski sistemlerde Ubuntu 14.04-15.10 aralığında Linux dağıtımları, eğer olmazsa Manjaro hem oyun hem gündelik kullanım için kullanılabilir, türkler olarak korsan kullanmayı seviyoruz, Windows'tan oyununa herşeyimiz korsan.

Sana laf anlatabilir miyim bilmiyorum ama deneyeyim. Windows 7 sadece çok eski bilgisayarlarda daha iyi oluyor. 512 MB RAM'i olan bir bilgisayar için Windows XP iyidir. 128 MB olan bilgisayar için Windows 98 iyidir. Biz Windows 98 iyidir en performanslı diyelim o zaman. Sizin sadece kafa eski sorun bu. Yeniliğe kapalısınız.

Bunu her bilgisayarda görebilirsin. Şu anki cihazıma bile Windows 7 kurduğumda Windows 10'dan daha iyi performans alıyor. Burada genelleme yapıyoruz. Bir cihaza göre belli olmuyor yani.

Windows 10 oturdu, çoğu oyunun 10 desteği bulunuyor, yeni çıkan tüm oyunlar 10'a özel hatta 10 kullananlara bazı oyunlar indirim bile yapıyor.

Oturması anlamı daha stabil çalışması, sadelik. Şu an için sadece oyunlar oturdu. Peki ya programlar?Onlar ne oldu?

Windows 10 her konuda hızlı. Bir de SSD'ye kurunca tadından yenmiyor😋

Hızlı falan olduğu yok. SSD her cihazı hızlandırır. Bir karşılaştırmalara bak!

@309999 hocam sadece ufak bir şaka yaptım, dalga geçmiyorum. Estağfirullah. :)

Windows 7 eski cihazlarda kesinlikle daha performanslı ancak yeni cihazlarda tabii ki böyle bir durum söz konusu değil.

Yeni bir cihaza Windows 7 kurmanın bir anlamı yoktur.

Yeni cihazlarda da daha hızlı Windows 7 fakat yine de yeni sisteme yeni OS :)
Windows 7 yerine eski sistemlerde Ubuntu 14.04-15.10 aralığında Linux dağıtımları, eğer olmazsa manjaro hem oyun hem gündelik kullanım için kullanılabilir, Türk'ler olarak korsan kullanmayı seviyoruz, Windows'tan oyununa her şeyimiz korsan.

Korsan kullandığımı kim söyledi? Genelleme yapma!

Bunu her bilgisayarda görebilirsin. Şu anki cihazıma bile Windows 7 kurduğumda Windows 10'dan daha iyi performans alıyor. Burada genelleme yapıyoruz. Bir cihaza göre belli olmuyor yani.

Oturması anlamı daha stabil çalışması, sadelik. Şu an için sadece oyunlar oturdu. Peki ya programlar? Onlar ne oldu?

Hızlı falan olduğu yok. SSD her cihazı hızlandırır. Bir karşılaştırmalara bak!

Yeni cihazlarda da daha hızlı Windows 7 fakat yine de yeni sisteme yeni OS :)

Korsan kullandığımı kim söyledi? Genelleme yapma!

Hocam siz şu anda 7'mi kullanıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı