Windows 7'yi Savunan Komik Arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oturması anlamı daha stabil çalışması, sadelik. Şu an için sadece oyunlar oturdu. Peki ya programlar?Onlar ne oldu?

Korsan kullandığımı kim söyledi? Genelleme yapma!
Windows 10 yeteri kadar sade bir işletim sistemi, Aero gibi ekran kartını yoran görsellik efektleri kullanmıyor. Stabil oluşu ise zaten UEFI destekli olmasından kaynaklı, eski sistemlerde UEFI desteği olmuyor çoğunlukla. Programlarda ise pek bir sorun yok, Windows 10 kullananlar bir zahmet Adobe Photoshop CS3 kullanmasınlar.

Windows 7 kullanan çoğu türk Windows 7'yi korsan olarak kullanıyor, tamam korsan kullanmıyorsun.

Yeni cihazda Windows 7 bozuk çalışıyor ve verimsiz. Eski cihazlarda Windows 7 oluyor.
Hayır gayet de iyi çalışıyor.
Kaç defa kurdun? Ben çok kurdum bozuk çalışıyor. Bir şeyi savunuyorsan yalan konuşmayacaksın veya sallamayacaksın.
3 kere ve 3.'de de oturdu.
Dostum söylemek istemiyorum hava atma diyenler olacaktır.
Windows 10 yeteri kadar sade bir işletim sistemi, Aero gibi ekran kartını yoran görsellik efektleri kullanmıyor. Stabil oluşu ise zaten UEFI destekli olmasından kaynaklı, eski sistemlerde UEFI desteği olmuyor çoğunlukla. Programlarda ise pek bir sorun yok, Windows 10 kullananlar bir zahmet Adobe Photoshop CS3 kullanmasınlar.

Windows 7 kullanan çoğu türk Windows 7'yi korsan olarak kullanıyor, tamam korsan kullanmıyorsun.
Çoğu türk değil yabancı şirketler de hala Windows 7'de.

@309999 Profilinde Windows 10 kullandığın gözüküyor. Bu yüzsüzlük değil mi? Hem kullan hem çamur at. Örneğin yeni Adobe yazılımlarını kurdun mu? Sen ister kabul et ister etme oyunlar, programlar desteğini çekiyor. Oturdu demek senin cehaletin. Sürücüleri bulabildin mi? Mesela AMD Ryzen 9 3950 X işlemcili sisteme kurdun mu? Tamam bizde Windows 7 kullandık ama boş savunmanın bir anlamı yok.

@309999 Bir işletim sisteminin oturmaması için günlük kullanımda da sık sık sorunlar yaşamanız gerektiğini düşünüyorum. Ben çıktığından beri Windows 10 kullanıyorum, 13 yıllık toshiba satellite laptopa bir ssd takviyesi ile win10 kurduk cayır cayır çalışıyor. Oturmadı demek çok yanlış olur. Evet zamanında windows 7 iyiydi, ama artık yerini yeni ve daha iyi bir işletim sistemine bıraktı. Israrcı olmanızın sebebini anlayamıyorum.

@309999 profilinde Windows 10 kullandığın gözüküyor. Bu yüzsüzlük değil mi? Hem kullan hem çamur at. Örneğin yeni Adobe yazılımlarını kurdun mu? Sen ister kabul et ister etme oyunlar, programlar desteğini çekiyor. Oturdu demek senin cehaletin. Sürücüleri bulabildin mi? Mesela AMD Ryzen 9 3950 X işlemcili sisteme kurdun mu? Tamam bizde Windows 7 kullandık ama boş savunmanın bir anlamı yok.

Ne yüzsüzlüğü şu anda Windows 10'dayım Windows 7'yi de 2.OS olarak kullanmaktayım. Hem kullanıyorsam illaki savunmama gerek var mı Windows 10'u?

@309999 bir işletim sisteminin oturmaması için günlük kullanımda da sık sık sorunlar yaşamanız gerektiğini düşünüyorum. Ben çıktığından beri Windows 10 kullanıyorum, 13 yıllık Toshiba Satellite laptopa bir SSD takviyesi ile Win10 kurduk cayır cayır çalışıyor. Oturmadı demek çok yanlış olur. Evet zamanında Windows 7 iyiydi, ama artık yerini yeni ve daha iyi bir işletim sistemine bıraktı. Israrcı olmanızın sebebini anlayamıyorum.

O sistem ile Windows 7 uçar :).Hem yerini de bırakmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı