Çözüm Windows 8 0XC000000E Hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zeushanro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu sabah saatlerinde bilgisayarımın içini temizlemem gerektiğini düşündüm. Açtım kasayı temizliyorum. Herneyse temizledim koydum bilgisayarımı, bir açtım ne göreyim 0XC000000E hatasını aldım. Eğer bunu peder görürse ben yanmıştım, çünkü bilgisayarı 5100'e aldık ve daha bu ay 1. yılını doldurdu.

Herneyse baktım Technopat'a Windows 8 kurulum medyası falan diyordu. Baktım baktım bulamadım. Pederin uyanma saatlerine yaklaşmıştım, çıldırıcaktım, eğer bilgisayarı böyle görse yanardım, öldürürdü beni. Evi talan ettim. Son çareyi kasanın içini açmam gerektiğini anladım, belki temizlerken bir şey olmuştur edasıyla bir açtım, ne göreyim! SSD'nin kabloları çıkmış, peder kalktı hemen taktım bir baktım bilgisayar açılmış. Hemen gittim gusul abdesti aldım ve macera dolu hatanın çözümünü buldum Eğer sizde de böyle bir şey yaptıktan sonra veya kasanızı bir yere götürdüğünüzde böyle hata çıkıyorsa lütfen, ya HDD ya da SSD'nize bakın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı