Çözüldü Windows 8.1 %100 Disk kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mert Bozkurtlar

Hectopat
Daha fazla  
Diskimi kullanan herhangi bir uygulama, işlem ya da hizmet olmadığı halde disk kullanımım %98-%100'a çıkıyor. Eski konularda pek bir şey bulamadım. Yabancı forumlarda bulduğum bütün her şeyi neredeyse yaptım. Sizin önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır?

Gereksiz konu için binlerce kez özür dilerim. Neden olduğunu bilmiyorum ancak bir oyun açıp kapattım ve disk kullanımı sıfıra düştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD kullanan herkeste böyle oluyor, bende bilgisayar açılınca oluyor 1-2 dakika sonra normale dönüyor sende sürekli mi böyle oluyor ?

Hayır sürekli olmuyor. Bugün oldu. Ve 2 dakikada geçmedi. Cmd'den disk taraması yaptırdım. Virüs taraması yaptırdım. Kayıt dosyalarını tarattım. Disk birleştirdim. Hizmetleri kapatıp açtım vb. En son bir Pokemon TCG oynayayım dedim. Oyuna girdiğim anda sorun geçti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı