Windows 8.1 64-bit sürücüsü indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Swind

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Yeni bilgisayar alacağım ve Windows 10 kuracağım. Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün anlattığı, "UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi" videosunu izledim. Videonun 11:21 süresinde Windows 8.1 64 bit sürücüsünü kuruyor. Bu sürücüyü nereden bulabilirim ?

Windows 10 desteklemeyen cihazlara Windows 8.1 sürücüleri denenebilir. Burada da o yapılıyor. "Windows 8.1 64-bit sürücüsü" diye bir şey yok.

Onların dediğini yazmıştım, ama yanlışmış, kusura bakmayın. Dediğim şeyi nerede bulabilirim ?

Videonun 11:21 dakikasında yanlış hatırlamıyorsam Recep Baltaş'ın dediği şeyi.

Wireless adaptörünün sürücüsü o. Aynı adaptörü mü kullanıyorsun? Yükleme sebebin ne?

Wireless nasıl oluyor ? Benim şu anki bilgisayarım modeme kabloyla (ismini yanlış bilmiyorsam ethernet) bağlı. Bu da Wi-Fi diye biliyorum. Benim bu durumda o dediğim şeye ihtiyacım yok mu ?

Wireless nasıl oluyor ? Benim şu anki bilgisayarım modeme kabloyla (ismini yanlış bilmiyorsam ethernet) bağlı. Bu da Wi-Fi diye biliyorum. Benim bu durumda o dediğim şeye ihtiyacım yok mu ?
Ethernet kablosu ile bağlıysan Wi-Fi değil, kablo ile bağlısın demektir. Wi-Fi kablosuz internet protokolüdür. Wireless da kablosuz anlamına gelir. Kullanmadığım ürünün sürücüsünü neden kuracaksın?
Kullan bu şekilde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı