Windows 8.1 %93'te kalma sorunu

hesenika21

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Textil
Öncelikle selamlar, format atma sorunum var atamıyorum en sonunda HDD değiştiricem :(
Arkadaşlar PC nin Boot sekmesinde USB seçeneği yok öncelikle belirteyim, PC'yi 2. El olarak 4 ay önce aldım, ucuzada geldi iyi hoş, fakat her PC gibi format atma gereği duydum ve Windows 8.1 attım sonra 1 ay kullandım yine sorun yok ama gel gelelim kardeşim PC kapatmak isteyince PC kendini güncelliyormuş, yani bi yarım saat açık kalmış kardeşimde neden kapanmadı serzelişinin ardından PC'nin Power tuşuna 5 sn basılı tutarak kapatmayı denedikten sonra, 1 gün sonrası PC açılmamaya başladı.
Denediklerim; Sistem açılış kurtarma, Windows yeniden yükleme ve bilimum tüm yolları denedim, ama ne yazık ki PC'yi açamadım.
Konu başlığında ki gibi; Windows 8.1 yükleyince %93'te kalıyor ( biraz bekle demeyin tam 4 saat beklettim ), bir diğer Windows 7 yüklüyorum, yüklemede sorun yok fakat PC 2. defa açılışında formata devam etmek yerine açılışta hata veriyor, güvenli mod ile aç ve diğer seçenekler, ne denediysem olmadı en son HDD değiştirme geldi aklıma sizce HDD ile ilgili sorun mu var yok diğer bileşenlerle ilgili bi problem olabilir mi?
Şimdiden cevap yazacak arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı