Windows 8.1 açıldıktan hemen sonra donma

brltpc

Kilopat
Makaleler
31
Yer
Artvin
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri Bölge Uzmanı
Bilgisayarı açtığımda kilit ekranında donuyor dün akşam yine oldu bir kaç re-start işleminden sonra düzeldi bilgisi olan var mı ?

Sisteminizin diğer parçalarını'da yazın.Benim'de başıma gelmişti.Temiz bir Windows 8.1.1 kurun ve sürücülerinizi güncelleyin.Büyük bir ihtimalle geçecektir.

Sisteminizin diğer parçalarını'da yazın.Benim'de başıma gelmişti.Temiz bir Windows 8.1.1 kurun ve sürücülerinizi güncelleyin.Büyük bir ihtimalle geçecektir.

FX X8 8350 4.0GHz
M5A97 R2.0 AMD
Sapphire R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit
(4 x 2) 8 GB Hyperx Genesis DDR3 1600MHz CL9 PC
ELEMENT T MidT (Thermaltake)
Corsair CS750M Power Supply
AOC LED 20" (50.8cm)
PIONEER DVD-RW ( Sata DVD - RW )
Creative SBS A250
Windows 8.1 Pro x64 [Lisanslı]

Kurulumu yapalı uzun süre olmadı sürücülerim güncel.

120 gb ssd kingston

Fikri olan yok mu ? Yardımcı olacak bir yönetici @Recep Baltaş , @Ali Güngör , @MF

Windows'u güncelleyin derim ilk olarak. Ben de güncelleyeyim, dün bir kullanıcı da bu sorunu yaşamıştı. Bakalım bende de benzer durum olacak mı.
Tüm güncellemeler tam lisanslı kullanıyorum. İsteğe bağlı güncelleştirmeleri de yüklemeli miyim ?

İsteğe bağlı olanları da kurmakta fayda var. Açılışta çalışan bir program takılı kalıyor olabilir. CCleaner Professional'ın deneme sürümünü indirip, açılışta hemen başlayan programların listesinden kontrol edebilirsiniz. Açılış programlarını kapatıp açıp restart ederek hangi uygulamanın takılı kaldığını bulabilirsiniz. www.piriform.com: CCleaner - PC Optimization and Cleaning - Free Download

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı