Windows 8.1 Donma Sorunu

Battlefield 4 oynarken oyun acayip kastı normalde kasmaz oyunu kapamaya çalışırken bilgisayar acayip kastı ve dondu sonra zar zor bir şekilde kapadım neden ?

Bilgisayar parçaları ile mi alakalı pc'nin kasması ve donması? Yoksa battlefield 4 sorunlu zaten oyunla mı alakalı oyundan çıktığımda ısı değerlerine baktım ve ısı değerleri normaldi ?

Sistem de virüs vb olduğundan dolayı yavaşlamasından olabilir diye düşünüyorum veya oyundan dolayı olabileceğini düşünüyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?

- - - Güncellendi - - -

3 sorum olacaktı :

1)Battlefield 4 sistemin ömrünü yer mi?
2)Sistemde hafif kasmalar var,
3)Kasmalar battlefield 4 oynadığım için mi?

Çünkü battlefield 4'ü 3-4 günden beri oynuyorum ve sistem de kasılmalar görüyorum acaba battlefield 4 sistemi çok mu yiyor, yoksa sisteme virüs vb. gibi şeylerden dolayı mı kasıyor? Yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Bilgisayarının özellikleri düşük olabilir.
2) Bilgisayarın oyun sırasında ısınma yapıyor olabilir.
3) Windows 8.1 uzun süredir kullanıyorum Windows 8 den daha kullanışlı ve daha hızlı. Kesinlikle işletim sistemi ile ilgili bir durum değildir.
4) Bize sayısal değerler ile sorununu gösterirsen (ısı değerleri, sistem özellikleri, oyundaki fps değeri) sana daha kolay yardımcı olabiliriz.

İntel i5 3570k,
Amd hd 5670,
4 gb ram.

Ve ayrıca sistemde kasılmalar oluyor sistemden derken sisteme virüs vb. şeyler bulaştıysa bundan dolayı sistemi kastırabilir diye düşünüyorum, ısı değerleri gayet normal. Yük altında değilken:
İşlemci: 28
Anakart: 33
Ekran kartı: 37
Harddisk: 32
Oyun: Low 40-50 fps

- - - Güncellendi - - -

Format atsam mı acaba?

- - - Güncellendi - - -

Son olarak ta Bf4 parçalarımı yemiş ve yiyor olabilir mi? Ama bf4'ü 30 saatten beri oynuyorum, özellikle 3-4 günden beri böyle mantıksız geliyor. Önceden olsa olurdu tahminimce sistemin yavaşlaması falan. Virüs vb. şeylerden dolayı oluyor.

Virüsden şüpheleniyorsanız imzamda bulunan Kaspersky ıs indirin, güncelleyin, fullscan yapın. İşlemleriniz bitip virüsleri sildikten sonra isteğinize göre silebilirsiniz.
Ben virüs kayıt defterindeki hatalar vb. gibi şeylerden dolayı yavaşlayıp kastığını ve donduğunu düşünüyorum. Sizce parçalarla bir alakası var mıdır ısı değerleri de normal.

HDTUNE 5.50 ile errorscan testi yapın quick işaretli olmadan. Dediğim şekilde virüs testi yapın, Healt bölümünden ve errorscan bitince resimlerini paylaşın. Kaspersky virüs bulursa virüsün içeriğini de görmek isterim. Driverlerini güncelle güncel değilse.
Multi hesap açma verdiğim cezayı ve caza sistemini anla ders çıkar kendine.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı