Windows 8.1 "ağ bağlantı sorunu W8.1 B9600" hatası

ysahin25

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
WDC WD5000LPCX-24VHAT0
İşlemci
Intel (R) Pentium (R) CPU N3710 @ 1.60GHz 1.60GHz
Merhabalar ben sistemi kastığı için Windows 10'dan W8.1 Build 9600'e geçirdim. Fakat hiçbir ağ gözükmüyor Wi-Fi'ya bağlanamıyorum bu yüzden de bana sistem modeli 80T7 sistem bilgisine girince temel kart modeli: Kullanılmıyor yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka nasıl geçtin flash bellek ile formatla mı yoksa direk ISO indirip setupdan mı kurdun sorunu neden olduğunu buldum.
Kanka sorun şu geçerken 8.1e int kartını silmişin onu geri indirmen lazım bende de oldu.

Kanka nasıl geçtin flash bellek ile formatla mı yoksa direk ISO indirip setupdan mı kurdun sorunu neden olduğunu buldum.
Kanka sorun şu geçerken 8.1e int kartını silmişin onu geri indirmen lazım bende de oldu.

ISO indirip setuptan kurdum direk bir de int yokken nasıl indireceğim onu anlayamadım.

ISO indirip setuptan kurdum direk bir de int yokken nasıl indireceğim onu anlayamadım.

1641117561325.png

Aygıt yöneticisine gir ağ bağdaştırıcılırına tıkla.
Sonra.

1641117636607.png

Burada okla gösterdiğim yerde bir şey varsa onu kaldır.
Sonra.

1641117730761.png

Yuvarlak içindekine bas taraycak bulcak o hata verebilir hata verirse bende hata verdi bulunamadı diye sende bulcaktır bendeki gibi bulmazssa (bulursada) şunu yapacaksın PC yeniden başlat h. O internetini kullan ben böyle yaptım düzeldi.
düzelmesse bişey daha deneyebiliriz iyi günler.

Eki Görüntüle 1258768

Aygıt yöneticisine gir ağ bağdaştırıcılırına tıkla.
Sonra.

Eki Görüntüle 1258771

Burada okla gösterdiğim yerde bir şey varsa onu kaldır.
Sonra.

Eki Görüntüle 1258772

Yuvarlak içindekine bas taraycak bulcak o hata verebilir hata verirse bende hata verdi bulunamadı diye sende bulcaktır bendeki gibi bulmazssa (bulursada) şunu yapacaksın PC yeniden başlat h. O internetini kullan ben böyle yaptım düzeldi.
Düzelmezse bir şey daha deneyebiliriz iyi günler.

Dediğiniz gibi aygıt yöneticisine gelip ağ bağdaştırıcılarına bastım fakat orada 2 tane Bluetooth aygıtı ve Realtek pcle FE aile denetliyici diye bir şey var.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    314,1 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı