Windows 8.1 anahtar girmeden açılmıyor

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Merhaba, bilgisayarımı Windows 7'den Windows 8.1'e geçirmeye çalışıyorum fakat USB ile kurulum ekranında key istiyor. 'Atla' diye bir seçenek de yok. Bu kısımı geçtikten sonra internetten key sipariş edeceğim ama şimdilik ne yapabilirim?

İnternette bedava keyler varmış. Onlar güvenilir mi?

Merhaba, bilgisayarımı Windows 7'den Windows 8.1'e geçirmeye çalışıyorum fakat USB ile kurulum ekranında key istiyor. 'Atla' diye bir seçenek de yok. Bu kısımı geçtikten sonra internetten key sipariş edeceğim ama şimdilik ne yapabilirim?

İnternette bedava keyler varmış. Onlar güvenilir mi?
O keyler kururulken kullanılıyor diye biliyorum.

Dediğiniz lisans anahtarı değil. O yuzden sıkıntı olmayacaktır. Alt taraftan istediğiniz sürümün anahtarını girin. Sonrasında aldığınız anahtarı girersiniz. Bu anahtarlar ile yapılan kurulumlarda windows etkinleşmez.
Windows 8 (core): FB4WR-32NVD-4RW79-XQFWH-CYQG3
Windows 8 Pro: XKY4K-2NRWR-8F6P2-448RF-CRYQH
Windows 8 Pro with Media Center: RR3BN-3YY9P-9D7FC-7J4YF-QGJXW
Windows 8.1 (core): 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Windows 8.1 (core single language): Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC
Windows 8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Windows 8.1 Pro with Media Center: GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT
Windows 8.1 Enterprise: MNDGV-M6PKV-DV4DR-CYY8X-2YRXH

XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Virüslü bir sistem kurmaz değil mi?
Dediğiniz lisans anahtarı değil. O yuzden sıkıntı olmayacaktır. Alt taraftan istediğiniz sürümün anahtarını girin. Sonrasında aldığınız anahtarı girersiniz. Bu anahtarlar ile yapılan kurulumlarda windows etkinleşmez.
Teşekkürler. en hafifi hangisidir? Core mu?

Merhaba, bilgisayarımı Windows 7'den Windows 8.1'e geçirmeye çalışıyorum fakat USB ile kurulum ekranında Key istiyor. 'Atla' diye bir seçenek de yok. Bu kısımı geçtikten sonra internetten Key sipariş edeceğim ama şimdilik ne yapabilirim?

İnternette bedava Key'ler varmış. Onlar güvenilir mi?

Şu ei. CFG dosyasını Source klasörüne atmanız gerek hocam.

Geri
Yukarı