Windows 8.1 Başlangıç Hatası

• Konuyu başlatan musaberkay39
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 8B
M

musaberkay39

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar;Ben bugün Windows 8.1 yükledim. Yükledikten sonra masaüstünde karşıma böle bir hata geldi. ( Windows/System32/logilDA.dll Modülü Bulunamıyor ya da Çalıştırılamıyor ) Sanırsam böle bir hataydı. Yardım ederseniz sevinirim :)

Merhaba,

Logitech ile ilgili bir dosya. Win 8.1 güncelleştirmesi sonrasında ilgili dosya kaldırılmış olabilir.

Verdiğim dosyayı System32 klasörünün içerisine at.
https://mega.co.nz/#!TtoCgJbI!WS3LKH96oBvXSIi_TNFKR0soGlVi9FFk6hLnFzlJHmI

Sorunun devamı halinde Logitechle ilgili driver veya yazılım güncelleştirmesini yapınız.

yine düzelmezse Görev yöneticisi başlangıç kısmından Logitechle ilgili olanı size zarar vermeyecekse devre dışı bırakın.

Hatanın resmi :

tpsj2.png

Beyler Hiç bir şey Yüklemeden yapabilirsiniz aslında geçici de değil görev yöneticisini açın Windows 10 ise sol alt köşede ayrıntı diyor ona tıklatın sonra üstte başlangıç yazar ona tıklayın sonra orda bilgisayarı açtıktan sonra ilk önüne çıkan şeyler var ordan LogiLDA yı bulup sağ a tık yapın devre dışı bırak deyip uygula tamam varsa tıklayıp bilgisayarı tekrar açtığınız da böyle bir sorunla karşılaşmayacaksınız. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı